Ball State University Teachers College

Ball State University Teachers College

Ball State University Teachers College

Введення

Педагогічний коледж Державного університету Бал - найбільша програма підготовки викладачів в штаті Індіана. Університет Балу пропонує понад 30 національно визнаних програм у шести коледжах. Студенти програми Болльського державного університету мають багато можливостей продемонструвати досконалість у своїй змістовій галузі та педагогіці завдяки ретельній підготовці та багатому та різноманітному досвіду практикуму.

Наші видатні викладачі, відзначені нагородами академічні програми та багата спадщина співпраці громади та підготовки вчителів забезпечують студентів інноваційним освітнім підходом.

Наша місія - підготувати вчителів завтрашнього дня та вдосконалити навички нинішніх викладачів. Але ми також серйозно ставимося до нашої вирішальної ролі у дослідженнях, які сприятимуть розвитку освітньої галузі. Ми серйозно ставимося до своєї відповідальності за підготовку професіоналів, які визнають, відображають та сприймають різноманітність.

Наша спільна відповідальність полягає у підготовці професіоналів, які визнають, відображають та сприймають різноманітність світової спільноти. Різноманітність включає расу, етнічну приналежність, культуру, мову, винятки, стать, вираження статі, вік, сексуальну орієнтацію, соціально-економічний статус, регіональне / географічне походження та релігію.

Ми прагнемо набирати, підтримувати та утримувати різноманітну спільноту студентів, викладачів та співробітників, присвячених інклюзивності, рівності та освітнім можливостям для всіх.

Наші зобов'язання реалізуються завдяки навчальним практикам та навчальним програмам, політиці прийому студентів, вибору викладачів, практики найму та найму співробітників, колегіального залучення та систем винагород. Це зобов'язання відображається у всіх письмових політиках та процедурах департаментів та коледжів та практиці постійного оцінювання для забезпечення прогресу та постійного вдосконалення.

Розташування

  • Muncie

    North McKinley Avenue,881-959, 47303, Muncie

    Запитання