Bard College Berlin

Bard College Berlin

Bard College Berlin

Введення

Про Bard College Berlin

Bard College Berlin -це акредитований німецько-американський університет, який пропонує інтенсивну трансдисциплінарну освіту з гуманітарних та соціальних наук. Студентський колектив є дуже міжнародним та різноманітним з точки зору географії, культури, класу та економічного середовища та зустрічається з викладачами на невеликих семінарах, що викладаються англійською мовою. Акцент на критичному мисленні, інтелектуальних амбіціях, творчості та зв’язку між життям у класі та поза ним є фундаментальною ознакою. Кваліфіковані студенти можуть отримати як американський, так і німецький ступінь бакалавра.

119436_GermanClass_IrinaStelea.jpg

Саме ставлячи “великі питання”, що лунали з плином часу, і надаючи молодим людям навички, необхідні для розуміння та відповіді на них у діалозі та з огляду на сучасні виклики, Bard College Berlin дає можливість особистому процвітанню та готує своїх студентів до участі до спільного глобального майбутнього.

Розташований у політичному, економічному та мистецькому центрі Європи, де обговорюється та перевіряється глобальна економічна політика та заходи щодо міграції та безпеки, і де мистецтво знаходить своє найрізноманітніше та найекспериментальніше вираження, Bard College Berlin має унікальну можливість запропонувати студенти безпосередньо піддаються впливу поточних політичних, соціальних та культурних подій через семінари та заходи, що проходять у місті. Програма стажування надає можливості набути досвіду роботи у широкому спектрі галузей, таких як мистецтво, права людини, видавнича справа, містобудування, технологічні стартапи та освіта.

Цей подвійний фокус Барда спеціалізованого дослідження інтелектуальної спадщини, що має постійну актуальність, та застосування ідей у “реальному житті” за допомогою місцевих досліджень, художньої практики, публічних дебатів та програм залучення громадян, підготував Bard College Berlin випускників/ае до творчості вирішення проблем та успішна співпраця у державному та приватному секторах на місцевому, національному та міжнародному рівнях. В результаті вони змогли продовжувати кар’єру в таких сферах, як міжнародні відносини, державна політика, освіта, журналістика та мистецтво, а також навчатися в аспірантурі у найвідоміших університетах світу.

Освітня місія

Bard College Berlin було засновано з метою повернення викладання семінарів у невеликих групах та міждисциплінарної бакалаврської освіти з вільних мистецтв на найвищі рівні європейського університетського контексту, де вони виникли. Програми з двома ступенями, які Bard College Berlin , ґрунтуються на принципі, що спеціалізоване вивчення окремих дисциплін має проходити на основі широкого та глибокого знання інтелектуальних традицій та основних дискусій, творів та перетворень, які їх пожвавили. Академічна лінія «соціальної думки», коріння якої походить з післявоєнної Німеччини та США, прагне вивчити ключові нововведення людського життя та культури в рамках їх суспільних та політичних визначень. Bard College Berlin безпосередньо відображають це зобов’язання, але це також орієнтир для всіх програм в цілому.

119438_Screenshot_1.png

Гуманітарні науки, мистецтво та суспільна думка

Ступінь бакалавра гуманітарних наук, мистецтв та соціальної думки Bard College Berlin досліджує основні галузі гуманітарних наук (філософію, літературу, кінознавство, політичну теорію, історію мистецтва) щодо їх міждисциплінарного розвитку. Ступінь охоплює можливість поєднати практику мистецтва (театральне та студійне мистецтво) з філософським теоретизуванням мистецтва та розглянути загальні історичні зв’язки між знаннями, ремеслом та спеціалізованою дисципліною.

Економіка, політика та суспільна думка

Bard College BerlinБакалавр економічних наук, політики та соціальної думки надає підготовку в галузі суспільних наук, яка ґрунтується на історії культурних змін та рефлексії людини. Фундаментальні методи та моделі сучасної економіки вивчаються у діалозі з рухом інтелектуальної історії, у зв’язку з теоріями політики та моделями суспільного функціонування.

Громадянська активність

Відповідно до переконань Коледжу у забезпеченні добре поінформованої, творчої та залученої освіти, вивчення суспільних наук передбачає можливість працювати у практичному мистецтві, реалізуючи естетичні та соціально конструктивні проекти. Студенти у всіх програмах Bard College Berlin заохочуються та отримують підтримку під час проходження стажування та залучення громадян. Коледж прагне забезпечити, щоб освіта гуманітарного мистецтва виховувала активне та продуктивне громадянство.

119437_Campus_InasaBibic.jpg

Історія акредитації

Bard College Berlin: Університет вільних мистецтв інституційно акредитований на національному рівні у Німеччині від Wissenschaftsrat станом на 20 січня 2017 року.

Коледж вперше отримав державне визнання від Департаменту освіти, молоді та науки Сенату Берліна (Senatsverwaltung für Bildung, Jugend und Wissenschaft) відповідно до п. 123, пункт 1 Закону про вищу освіту Федеральної землі Берлін (Berliner Hochschulgesetz - BerlHG) у 2011 році.

Програма акредитації на ступінь бакалавра гуманітарних наук, мистецтв та соціальної думки була надана акредитаційним агентством ACQUIN восени 2013 р. У 2015 р. Бакалавр економіки, політики та соціальної думки отримав акредитацію від ACQUIN.

Коледж Бард акредитований Комісією середніх штатів з питань вищої освіти (США) і присуджує ступінь бакалавра студентам, які закінчили Bard College Berlin ступінь бакалавра гуманітарних наук, мистецтв та соціальної думки або ступінь бакалавра економіки, політики та соціальної думки відповідно до повноважень. Управління освіти Нью -Йорка.

Розташування

  • Berlin

    Platanenstrasse 24, 13156, Berlin

Запитання