Barnard College

Barnard College

Barnard College

Введення

Barnard College має на меті надати високоякісну освіту гуманітарних наук для перспективних молодих жінок з високим рівнем успіху, пропонуючи неперевершені переваги видатного коледжу в партнерстві з великим дослідницьким університетом . Завдяки спеціалізованому факультету вчених, визнаних у своїх галузях, Барнард - це спільнота доступних викладачів та зацікавлених студентів, які разом беруть участь в інтелектуальному прийнятті ризиків та відкритті. Студенти Барнарда розвивають інтелектуальні ресурси, щоб скористатися можливостями, коли з’являються нові галузі, нові ідеї та нові технології. Вони закінчують навчання, готові вести життя, яке є професійно задоволеним та успішним, особисто наповненим та збагаченим любов’ю до навчання.

Як коледж для жінок, Барнард несе відповідальність за вирішення гендерних питань у всій їх складності та актуальності та допомагає студентам досягти особистої сили, яка дозволить їм відповідати на виклики, з якими вони стикатимуться протягом усього свого життя. Розташований у космополітичному середовищі Нью-Йорка і відданий різноманітності студентського складу, викладачів та співробітників, Барнард готує своїх випускників до процвітання в різних культурних середовищах у все більш взаємопов'язаному світі.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • New York

    Broadway,3009, 10027, New York

    Запитання