Keystone logo
Barry University College of Arts and Sciences

Barry University College of Arts and Sciences

Barry University College of Arts and Sciences

Введення

У Barry University College of Arts and Sciences навчання є важливою частиною університетського життя, наголошуючи на дослідженні студентів, стажуванні та навчанні служб. Завдяки такій освіті ви готові до будь-якого шляху, який ви вирішите пройти в житті.

Якщо ви любите мистецтво, гуманітарні науки або науки, наші 10 кафедр пропонують вам стимулюючі академічні програми, які готують вас до впевненості та знань відповідати на майбутні виклики. Будучи студентом бакалаврату, ви можете вибрати серед спеціальностей 10 коледжів Коледжу мистецтв і наук: біологія, комунікація, англійська та іноземні мови, образотворче мистецтво, історія та політологія, математика та інформатика, фізичні науки, психологія, соціологія та Кримінологія та теологія та філософія.

Незалежно від того, чи прагнете ви побудувати кар’єру, розширити свої нинішні перспективи чи розширити свою перспективу, наші випускні програми дадуть вам необхідну освіту. Ви дізнаєтесь у викладачів, які мають досвід роботи в цих галузях, є авторами та редакторами поважних журналів та наукових праць, співробітниками професійних організацій та лауреатами професійних нагород. Ви можете вибрати одну з програм після закінчення бакалаврату в межах 3 відділів Коледжу мистецтв і наук: образотворче мистецтво, психологія та теологія та філософія.

Наші професори вирішили приїхати до Баррі, бо викладання для них важливо. Незважаючи на те, що вони беруть активну участь у наукових дослідженнях, стипендіях та творчих / виконавських заходах, професорсько-викладацький склад Баррі зосереджує свою увагу на першому навчанні. Вони допоможуть вам застосувати на практиці те, що ви дізнаєтесь у класі, за допомогою різноманітних навчальних заходів.

Наші студенти знають, що можуть розраховувати на звернення до своїх викладачів, щоб зрозуміти сферу їх інтересів та життя в цілому. Наші студенти публікували свої дослідження поряд із нашим викладачем, виступали на конференціях, вигравали призи за свою роботу, отримували висококонкурентні нагороди та були прийняті до найкращих аспірантур.

У вас буде багато можливостей змінити світ. Завдяки допомозі молоді Гаїті у формуванні грамотності та життєвих навичок, подоланні цифрового розриву в районі Міста Ліберті та боротьбі проти домашнього насильства, наші студенти змінюють світ на краще.

Розташування

  • Miami Shores

    Northeast 2nd Avenue,11300, 33161, Miami Shores

    Запитання