Bastyr University

Bastyr University

Bastyr University

Введення

З моменту свого створення в 1978 році, Bastyr університет був піонером в галузі природничих наук на основі натуральної медицини. Засновники Les Griffith, ND; Вільям А. Мітчелл-молодший, ND; і Джозеф Е. Піззорно, молодший, ND; поряд з Шейлой Квінн, назвали школу після того, як їх улюбленого вчителя і відзначив Сіетлі натуропатичними лікар д-р Джон Bastyr. За допомогою всього лише $ 200 в витратах запуску під час їх скромних починань, засновники створили бачення акредитованої натуральної школи охорони здоров'я, яка в даний час визнається в якості ведучих мистецтв в області охорони здоров'я і науки університету в світі.

Президент-засновник, почесний доктор Піззорно побачив університет через якийсь значне зростання протягом його 22 років служби, в тому числі перехід до поточного кампус 51 акрів в Кенморе, штат Вашингтон, для задоволення зростаючого організму студента. (Див історичний тимчасову шкалу.) Хоча школа починалася як натуропатічеського коледжу медицини, Bastyr університет тепер пропонує більше 20 градусів і сертифікат програми. Спираючись на його основі науково обґрунтованої, університет був удостоєний цілого ряду дослідних грантів багатомільйонних від Національних інститутів охорони здоров'я.

У вересні 2012 року університет знову розширюється, відкриваючи Bastyr Каліфорнійського університету в Сан-Дієго, вітаючи більше 50 студентів свого першого доктора класу Натуропатія. Каліфорнії перша і єдина акредитована школа медицини натуропатії також пропонує ступінь магістра наук в області харчування для Wellness і планує додати більше природних програм в галузі охорони здоров'я в майбутньому.

Наше бачення

Будучи провідною академічною осередком в світі для просування та інтеграції знань в галузі природничих мистецтв і наук здоров'я, Bastyr університет перетворить здоров'я і благополуччя людської спільноти.

Наша місія

Ми навчаємо майбутніх лідерів в галузі природничих мистецтв охорони здоров'я і науки. Поважаючи цілющу силу природи і визнаючи, що тіло, розум і дух внутрішньо нероздільні, ми моделюємо комплексний підхід до освіти, дослідницької та клінічної служби.

Основні теми

Навчальні здобутки Дослідження в галузі природничих наук і мистецтв охорони здоров'я Клінічна підготовка і громадського здоров'я міждисциплінарна інтеграція

Розташування

  • Kenmore

    14500 Juanita Drive N.E. Kenmore, WA 98028-4966, , Kenmore

Запитання