Keystone logo
bbw University of Applied Sciences Б. англ. Кліматичні технології (кампус)
bbw University of Applied Sciences

Б. англ. Кліматичні технології (кампус)

Berlin, Німеччина

7 Semesters

Англійська

Денне навчання

15 Aug 2024

01 Oct 2024

EUR 2 940 / per semester

На кампусі

Введення

Враховуючи швидкі темпи зміни клімату, майбутнє нашого навколишнього середовища визначатиметься переходом економіки на відновлювані джерела енергії та розробкою та впровадженням екологічно чистих технологій.

Запровадження зрілих технологій зміни клімату, які зменшують або навіть усувають викиди, набуло значного значення в усьому світі останніми роками, як і процеси зберігання шкідливих для клімату газів. Розширення цих кліматичних технологій є більш важливим, ніж будь-коли, якщо ми хочемо досягти Паризьких кліматичних цілей 2015 року щодо обмеження глобального потепління значно нижче 2°C порівняно з доіндустріальним рівнем.

Завдяки нашій програмі стійких кліматичних технологій ви отримаєте глибокі знання про те, як кліматичні технології працюють і як їх можна успішно використовувати як технічно, так і економічно. Ви дізнаєтесь, як дослідження можуть сприяти розвитку, як можна фінансувати інвестиції в кліматичні технології та яку роль у перетворенні відіграють регуляторні органи. Станьте експертом з управління інноваціями, розгортанням і використанням кліматичних технологій майбутнього.

Зміна клімату сьогодні є однією з найбільших проблем у всьому світі. Діяльність людини є основним рушієм зміни клімату, насамперед через спалювання викопного палива, наприклад вугілля, нафти та газу. Спалювання викопного палива створює викиди парникових газів, які діють як ковдра, закутана навколо землі, затримуючи сонячне тепло та підвищуючи температуру. Основні парникові гази, які викликають зміну клімату, походять від використання бензину для керування автомобілем або вугілля для опалення будівлі. Розчищення землі та вирубка лісів також можуть викидати вуглекислий газ. Основними джерелами викидів метану є сільське господарство, видобуток нафти та газу. Енергетика, промисловість, транспорт, будівництво, сільське господарство та землекористування є одними з основних секторів, що викликають парникові гази.

Розгортання зрілих кліматичних технологій, які уникають, зменшують або вловлюють викиди та можуть замінити існуючі технології з інтенсивним використанням вуглецю, значно прискорилося за останнє десятиліття. Масштабування цих кліматичних технологій зараз є більш критичним, ніж будь-коли, оскільки країни прагнуть досягти кліматичних цілей щодо обмеження глобального потепління значно нижче 2°C вище доіндустріального рівня, мети, яку 196 країн взяли на себе зобов’язання в юридично зобов’язуючій Паризькій угоді про зміну клімату 2015 року. Щоб досягти цього, світу потрібні люди, здатні керувати інноваціями та розгортати кліматичні технології з безпрецедентною швидкістю. Щоб запровадити ці технології в масштабах, особам, які приймають рішення, потрібна глибока основа того, як працює сектор кліматичних технологій, це включає світ екологічної та кліматичної промисловості, дослідження та науку, капітальні інвестиції, регуляторні органи та багато іншого.

Відповідно до аналізу, проведеного компанією McKinsey, дванадцять категорій кліматичних технологій можуть потенційно скоротити до 90 відсотків загальних антропогенних викидів парникових газів (ПГ). Взаємозалежність між цими технологіями дуже висока. Тому навчальна програма кліматичних технологій в Університеті прикладних наук BBW включає не лише базові модулі управління та інженерії, але й ці дванадцять категорій кліматичних технологій та обов’язкове стажування. Під час стажування можна застосувати вивчений зміст і отримати перші практичні знання вже під час навчальної програми.

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання