Benedict College

Benedict College

Benedict College

Введення

Benedict College - це коледж, де досвід кожного студента в навчальних, житлових та спільних навчальних заходах є трансформативним та орієнтованим на обслуговування клієнтів; одночасно викладачі та співробітники Бенедикта працюють у спільному, прозорому середовищі, де рішення, засновані на даних, також підперезані співчуттям.

Benedict College - це місце для повного навчання з класу, ігрового поля, залу проживання та виходу в спільноту, де поважають і плекають спадщину “ BC ” як інклюзивної, новаторської та “родинної”.

Трансформативна освіта, інновації в галузі технологій та підприємництва та відданість громаді зливаються в динамічному середовищі, де студенти отримують освіту, яка готує їх до виходу на світовий ринок із винятковою культурною та професійною компетенцією, яка надасть їм змогу сприяти сталому розвитку та економічному розвитку. зростання громад, де вони живуть, працюють та граються.

Отже, Benedict College - це не лише сила добра в суспільстві, але Бенедикт прагне забезпечити трансформаційне навчальне середовище, створене висококваліфікованими та підготовленими професіоналами, що дає можливість всім студентам реалізувати свій найвищий потенціал.

Benedict College акредитований Південною асоціацією коледжів та шкільних комісій коледжів для присудження дипломів бакалавра.

Розташування

  • Columbia

    Harden Street,1600, 29204, Columbia

    Запитання