Beacon College

Beacon College

Beacon College

Введення

Beacon College - це акредитований вищий навчальний заклад, який однозначно відповідає освітнім потребам студентів з порушеннями навчання, розладом уваги та гіперактивністю та іншими різницями у навчанні.

Beacon College - це конкурентоспроможний вищий навчальний заклад у галузі мистецтв, наук, бізнесу та технологій, спеціально присвячений підготовці та успіху студентів із порушеннями навчання, СДУГ та іншими різницями у навчанні. Beacon визнаний одним з найвидатніших американських закладів цієї спеціальності для студентів на арені нашої місії та фокусу.

Beacon College був першим в країні акредитованим, який присудив ступінь бакалавра виключно студентам з вадами навчання та СДУГ. Коледж прагне до успіху студентів, пропонуючи академічну та особисту підтримку, які допомагають кожному студенту досягти своїх цілей. Beacon College - це справді спільнота, яка вітає, приймає та підтримує кожного члена.

У Beacon College є багато чого, що є надзвичайно фантазійним та надзвичайно успішним. Наші студенти та випускники свідчать про вплив, цінність та вплив нашої освітньої місії. За останнє десятиліття вони досягли неперевершених успіхів у вищій американській освіті.

Розташування

  • Leesburg

    East Main Street,105, 34748, Leesburg

    Запитання