Berlin International University of Applied Sciences

Berlin International University of Applied Sciences

Berlin International University of Applied Sciences

Введення

Університет в самому центрі Берліна - міжнародний і глобально пов'язаний

Berlin International - Університет прикладних наук - це визнаний державою та некомерційний університет прикладних наук Німеччини, розташований у центрі Берліна. Ми налаштовані запропонувати складну, інноваційну та орієнтовану на практику освіту, яка просуває академічний, культурний та мовний потенціал наших студентів та готує їх до міжнародної кар’єри у глобалізованому світі.

Маючи різноманітний студентський корпус та викладачів з більш ніж 48 країн та 5 континентів, наш університет втілює інтернаціональність та пропонує відкриту, міжкультурну та надихаючу атмосферу навчання.

Берлінський міжнародний університет прикладних наук також є частиною зростаючої міжнародної університетської мережі, включаючи університети, кампуси та академічні центри у Гонконгу, Стамбулі, Вашингтоні, Римі, Кремнієвій долині, Торонто та Батумі, що забезпечує широкі можливості для обміну навчанням та обміном стажуванням. Наші студенти також можуть брати участь у різних програмах Erasmus.

Англійські бакалаврські програми - дизайн та ділове адміністрування

Мовою викладання у всіх навчальних програмах є англійська. Для студентів, яким ще потрібно затвердити свою англійську, ми пропонуємо підготовчу програму з англійської мови. Крім того, для подальшого просування міжнародних кар'єрних можливостей мовні курси пропонуються як факультативні.

Якість усіх наших програм була позитивно оцінена та акредитована державним агентством ACQUIN.

Навіщо вчитися в Берлінському Інтернаціоналі?

 • Всі програми англійською мовою
 • Практичне втілення
 • Навчання в малих групах
 • Частина глобальної спільноти

Наше бачення

Бачення Берлінського міжнародного університету прикладних наук полягає у наданні студентам міжнародного та міжкультурного освітнього середовища, орієнтованого на студентів, для стимулювання та розвитку їхнього інтелектуального зростання, мудрості та творчості. Академічний та адміністративний персонал прагне керувати студентами та готувати їх до продуктивної кар'єри та відповідальної громадянської позиції у глобальному суспільстві. Б.І. прагне бути одним з провідних приватних університетів Німеччини з точки зору міжкультурного та міждисциплінарного викладання та прикладних досліджень. Наші академічні цілі включають прихильність до рішень на основі знань та суспільних проблем, а також внеску в інновації та розвиток суспільства. Крім того, BI сприяє міжкультурному та міжнаціональному взаєморозумінню через міжнародне академічне співробітництво та спільні проекти. У цьому відношенні він отримує прибуток від свого тісного зв'язку з Глобальною мережею освіти BAU, яка складається з п'яти університетів. Усі університети цієї мережі поділяють основні цінності доброчесності, поваги, досконалості, інновацій та соціальної відповідальності. Як незалежна установа в рамках цієї мережі, Берлінський міжнародний - Університет прикладних наук має свою індивідуальну заяву про місію та академічний профіль, який був прийнятий Сенатом академічних наук.

Будьте частиною глобальної спільноти

Студенти з 48 країн навчаються в Берлінському міжнародному університеті прикладних наук. Berlin International є частиною глобальної мережі, яка дозволяє студентам подорожувати та продовжувати навчання в різних місцях. На додаток до цього, університету виграє велика кількість співпраці з університетами по всьому світу. Навчання в Берліні Інтернешнл пропонує студентам унікальні можливості навчатись за кордоном та інтернаціоналізований досвід навчання, який готує їх до кар’єри в умовах глобалізованого робочого середовища.

Статистика

Берлін Міжнародні факти

 • 70 різних національностей навчаються та викладають у Berlin International
 • 66% наших студентів є іноземними студентами з чотирьох континентів
 • 84% нашого професорсько-викладацького складу навчалися або працювали в міжнародних університетах
 • 100% особистий контакт з професорами та викладачами

  Розташування

  • Berlin

   Salzufer,6, 10587, Berlin

  Запитання