Berry College

Berry College

Berry College

Введення

Національно визнаний академічним досконалістю та надзвичайною цінністю, Беррі є незалежним коледжним коледжем, який налічує приблизно 2100 студентів. Більше століття Коледж пропонує всебічну освіту гуманітарних наук, яка балансує між інтелектуальними дослідженнями, практичним навчанням та розвитком характеру

Заснована Мартою Беррі в 1902 році як Індустріальна школа для хлопчиків з місією забезпечити освіту бідним дітям сільського Півдня, Беррі стала чотирирічним коледжем у 1926 році. Історично неконфесійний коледж охоплює такі християнські принципи, як інклюзивність та сервіс , заохочує перевірку віри та цінностей, а також привітний та шанобливий до людей з усіх релігійних верств.

Беррі пропонує виняткові програми бакалаврату в галузі наук, гуманітарних наук, мистецтв та соціальних наук (42 спеціальності та 38 неповнолітніх), а також можливості для студентів та магістрів в галузі бізнесу та освіти вчителів.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Mount Berry

    Mount Berry, США

    Запитання