Keystone logo
Beulah Heights University

Beulah Heights University

Beulah Heights University

Введення

Заснована в 1918 році, Беула Хайтс стала відомою як одна з найстаріших та найбільш швидкозростаючих біблійних установ країни. Розташований у прекрасному місті Атланта, штат Джорджія, Beulah Heights University має на меті запропонувати вищу освіту, засновану на протестантських християнських традиціях.

Beulah Heights пишається тим, що її визнають за академічні заняття та відданість християнській місії. Beulah Heights University пишається своєю спадщиною як навчальний заклад для студентів, зацікавлених у вивченні етичного лідерства для міністерства та ринку. Beulah Heights University (БГУ) пропонує студентам навчальну програму, яка зосереджена на своїх основних цінностях: біблійна непорочність, цілісність, глобальні місії, присвячена слуга та різноманітність, придатна для християнського керівництва на безлічі арен.

Хоча розташована в історичному районі Грант-Парк у столичній Атланті, Беула Хайтс поширює свій ареал на чотири кути землі. Біла Хайтс розвиває лідерські якості студентів, піддаючи їх можливостям міжнародного служіння за допомогою місійних програм та короткострокових закордонних поїздок. Beulah Heights сконструювала свою програму керівництва, щоб запропонувати навчання по всьому світу, таким чином роблячи різницю на міжнародному рівні у церквах, державних структурах та бізнесі. Крім того, навчальна програма розроблена для того, щоб ознайомити студентів з гуманітарними, природничими, ефективними навичками спілкування та іншими професійними дослідженнями.

Розташування

  • Atlanta

    Berne Street Southeast,892, 30316, Atlanta

    Запитання