BHDI Beverly Hills Design Institute

BHDI Beverly Hills Design Institute

BHDI Beverly Hills Design Institute

Введення

Проектний інститут Беверлі-Хіллз поставив перед собою завдання обслуговувати роботодавців та їх громади, готуючи різноманітне та кваліфіковане студентське населення, щоб вони стали відповідальними професіоналами, відданими навчанню впродовж життя та забезпеченими міцною академічною базою та компетентностями, що стосуються конкретної кар'єри.

Інститут дизайну Беверлі-Хіллз пропонує інноваційні, складні та гнучкі освітні програми моди, щоб збагатити громаду завдяки творам, що підвищують рівень оригінальності, естетики, якості, інтелекту та вишуканості.

Для досягнення цієї мети Інститут дизайну Беверлі-Хіллз слідкує, передає та пропагує суть, принципи та концепцію високої моди, перекладені дослідженнями «Краса, гармонія, елегантність, досконалість» та «Унікальність».

Ринок стає все більш диверсифікованим, специфічним, персоніфікованим та сприяє розвитку мікроринків, орієнтованих на окремих клієнтів із зростаючою потребою у продуктах, які краще відповідають їхній унікальній індивідуальності.

Інститут проектування Беверлі-Хіллз відповідає на цей попит, готуючи надзвичайно талановитих людей до вузькоспеціалізованих експертів та впродовж усього життя заповзятливих професіоналів, здатних до критичного мислення, вирішення проблем, аналізу ринку та ділової хватки, щоб служити не лише компаніям. будь-який рівень своєї галузі, а також створити власний бренд та розвинути ринкову нішу, яка ідеально відповідає їх унікальній творчості.

Інститут дизайну Беверлі-Хіллз виховує професіоналів за допомогою практичних, орієнтованих на студентів програм та інноваційних методів навчання, зосереджених на результатах навчання студентів, які розвивають впевненість, почуття приналежності та мети.

Як результат, Інститут дизайну Беверлі-Хіллз являє собою родину художників, дизайнерів, творців та лідерів, які розширюють повноваження одне одного та прагнуть донести до громади якість, цінності та процвітання.

Розташування

  • Beverly Hills

    Wilshire Boulevard,8484, 90211, Beverly Hills

    Запитання