BHDI Beverly Hills Design Institute БАКАЛАВР НАУКИ В ДИЗАЙНІ ВЗОРОК
BHDI Beverly Hills Design Institute

БАКАЛАВР НАУКИ В ДИЗАЙНІ ВЗОРОК

Beverly Hills, США

0 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Інститут дизайну Беверлі-Хіллз пропонує спеціалізовану ступінь з дизайну візерунків. Оскільки мода натхнена необмеженою креативністю та технікою дизайну високої моди високої моди, така ж повинна бути і освіта з дизайну моди.

Програма бакалавра наук у галузі дизайну візерунків піднімає основні методи виготовлення зразків, щоб продемонструвати ідеальну анатомічну посадку та ефективне ручне та цифрове виготовлення вдосконаленого спеціального плоского візерунка та тривимірного складання основного зразка драпірування. Студенти демонструватимуть високий рівень креативності у виробничому процесі, зосереджуючись на створенні майстер-моделей, які не загрожують творчості дизайнерів одягу у процесі виробництва. Акцент робиться на розвитку здатності учнів стежити за енергією та розумом майбутніх модельєрів. Студенти виготовлять концептуальні та збалансовані колекції дизайну зразків вдосконалених індивідуальних дизайнів. Стрес робиться на загострення естетичного ока до тонкої лінії та силуету елегантного модного тіла. Випускники мають негайні оперативні навички, еквівалентні посадам дизайнера голови.

Інститут дизайну Беверлі-Хіллз розуміє, що вузькоспеціалізовані методи приносять успішну дизайнерську кар’єру, коли дизайнерські особливості, бездоганна техніка виробництва та необмежена творчість виховуються в унікальному бренді. В інтимній обстановці ми гарантуємо максимальну увагу до вас як до високоцінного дизайнера.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Бакалавр образотворчого мистецтва в галузі дизайну моди + розробка продукту
    • Columbia, США
  • Бакалавр наук з дизайну одягу
    • Owings Mills, США
  • Fashion Design - B.A.
    • Kent, США