Keystone logo
bib International College

bib International College

bib International College

Введення

Companion, Chanceneröffner, розробник сили

Почавши успіх: bib International College надає практичне навчання і дослідження можливостей в галузі комп'ютерної науки, бізнес, дизайн та ігор майбутнього медіа. З нашим державним затвердженим навчанням ми супроводжувати вас на вашому шляху: від центру освіти, технічний коледж або середньої школи до ступеня міжнародного бакалавра.

40 років успішної тренування

Наші корені сягають у 1972 - в той час комп'ютера піонер Heinz Nixdorf заснував навчальний центр для обробки інформації професій. З сьогоднішнього bib International College виникла. У тісній співпраці з відомими компаніями та університетами допомагають формувати сучасні курсам нагрудник з самого початку. У наших місцях Bergisch Gladbach, Білефельд, Ганновер і Падерборн, ми далеко принесли більше 30000 випускників на шляху.

Наш досвід, наша мережа і близькість до ринку, ми точно знаємо, які навички затребувані серед бізнесу та наша освіта згодні послідовно на нього. Потенційні роботодавці цінують це. Навчання у нас відмінна репутація - і відкриває двері для багатьох можливостей.

індивідуальна підтримка

Ваше навчання в bib International College не тільки вас професійно на шляху до успіху, але весело. Для цього ми надаємо мотивуюча, продуктивність підвищення Lernumgebungund цільової індивідуальної підтримки.

Наші вчителі так само кваліфікується як вчинене і ваш успіх завжди в полі зору. Завдяки інноваційним підходам в навчанні і методах, які вони забезпечують глибокі технічні знання. Крім того, ви допомагаєте наші дослідження тренери ефективно і успішно вчитися і супроводжувати вас у вашому особистому розвитку.

Не тільки успіх наших випускників говорить про якість нашого навчання. В якості одного з перших провайдерів навчання в Німеччині, у нас є 1998 сертифікат відповідно до DIN EN ISO 9001 ФФ. З суспільства німецької промисловості для просування і сертифікації систем забезпечення якості в сфері професійної освіти (CERTQUA) були отримані. Сертифікат оновлюється кожні три роки; щорічно представляється інспекції. Для забезпечення високого рівня нашого навчання стійкого, наше управління якості на відповідність вимог центральних освітніх стандартів і послідовну увагу на потреби студентів і ринок забезпечує.

Є питання: Тут ви можете знайти додаткову інформацію про bib International College .

Розташування

 • Bergisch Gladbach

  Hauptstraße 2,, 51465, Bergisch Gladbach

 • Paderborn

  Fürstenallee 5,, 33102, Paderborn

 • Bielefeld

  Meisenstraße 92,, 33607, Bielefeld

 • Hanover

  Freundallee 15, 30173, Hanover

Запитання