Keystone logo
Bilkent University

Bilkent University

Bilkent University

Введення

Bilkent University

Bilkent University визнаний та визнаний у світі як провідний вищий навчальний заклад Туреччини. Bilkent University - перший приватний неприбутковий університет в Туреччині - був заснований 20 жовтня 1984 р. Професором Іхсаном Дограмачи, MD, з фундаментальною метою створення центру вищої освіти та досліджень. Назва "Білкент" є прикладом цієї мети, оскільки це абревіатура "bilim kenti": турецька - "місто навчання та наука". Університет, розташований в столиці країни Анкара, живе метрополію в 5 мільйонів, служить центром академічної, соціальної та культурної діяльності.

Bilkent University був заснований в 1984 році як перший в Туреччині приватний неприбутковий вищий навчальний заклад. У всьому університетському містечку з всесвітньо відомими вченими серед своїх факультетів та найвищого класу, Білкент приваблює багатьох з найвищих у Туреччині випускників середньої школи. В університеті діє близько 13 000 студентів, які проходять навчання в 34 ступенях та 58 випускних програмах.

Bilkent University пишається своєю дійсно міжнародною перспективою. Медіа навчання в Білкенті є англійською, а її міжнародна спільнота вчених та студентів формує важливий компонент академічного та соціального життя університету. Міжнародний факультет та викладачі складають понад чверть усіх викладачів, що представляють 34 різні країни. Зростає кількість постійно діючих іноземних студентів та студентів з 67 країн.

Білкент пропонує живу культурно-соціальну атмосферу. Кампус площею 500 га розташований лише за 12 км від центру Анкари, з легким доступом до міських парків, торгових центрів, культурних заходів, музеїв та розважальних закладів. Крім того, розташування Білкент в історично багатих районах Анатолій дозволяє легко дістатися до інших міст, традиційних сіл, приголомшливих ландшафтів, історичних пам'яток та місць, що мають великий культурний інтерес по всій країні.

Головним фактором, який забезпечує високий рівень освіти в Білкент, є факультет, який активно займається дослідженнями. Як наставники та інструктори, вони взаємодіють зі студентами у сучасних аудиторіях та сучасних лабораторіях, пов'язаних з великою обчислювальною та інтернет-інфраструктурою. Білкент активно інвестує в нові освітні та дослідницькі технології. Бакалаври можуть взяти участь у проектах, що проводяться у високотехнологічних закладах, починаючи від нанотехнологічних центрів до створення та редагування лабораторій цифрового контенту. Для підтримки академічних успіхів студентів Білкент надає необмежений доступ до комп'ютерних лабораторій цілодобово. Bilkent University бібліотека є найбільшою академічною бібліотекою в країні. На додаток до великої колекції книг, бібліотека надає сайт та віддалений доступ до журналів та баз даних для задоволення наукових потреб студентів та викладачів. Bilkent University надає багате та різноманітне середовище для навчання та інтелектуального зростання.

Приїжджайте в Білкент і відкрийте світ!

Стипендії та фінансування

Розташування

  • Ankara

    Bilkent University

    Запитання