© BIMM University
BIMM University

BIMM University

BIMM University

Введення

BIMM University — це навчальний заклад творчого мистецтва, який пропонує програми бакалавра, CertHE та магістра з викладанням англійською мовою у світі сучасної музики, кіно, виконавського мистецтва та розробки відеоігор. Ми прагнемо підготувати студентів до успішної, сталої та міжнародної кар’єри в творчій галузі. BIMM University складається з 14 шкіл у Великій Британії, Ірландії та Німеччини з різноманітною міжнародною студентською спільнотою з 8000 студентів із понад 60 країн.

Протягом 40 років BIMM University надає нашим студентам знання та навички, необхідні для задоволення потреб креативних індустрій.

Будучи студентом BIMM University , ви отримаєте переваги від низки унікальних можливостей співпраці в музиці, кіно та сценічному мистецтві, розвиваючи навички, які ви візьмете у своїй майбутній творчій кар’єрі.

BIMM University включає відомий музичний інститут BIMM (Велика Британія та Дублін, Ірландія), Школу екрану та кіно , Коледж виконавців , Інститут сучасного театру у Великобританії . Крім того, BIMM University має філію в Німеччині: BIMM University Berlin. Де б ви не вибрали навчання, у вашій школі буде обладнано приміщення, що відповідає галузевим стандартам, і вас підтримуватимуть викладачі-експерти, які володітимуть знаннями та досвідом, щоб розвивати ваш талант далі.

BIMM надихає нове покоління професіоналів галузі шляхом створення інклюзивного та креативного навчального середовища, яке усуває бар’єри та створює можливості для рівноправної участі у творчих галузях. Як студент BIMM, ви станете частиною унікальної творчої спільноти з доступом до неперевершених зв’язків і досвіду реальної галузі. У вас буде можливість бути собою та навчатися в середовищі, яке тісно співпрацює з тими галузями, у яких ви знайдете своє місце.

Розташування

 • Brighton

  Brighton, Великобританія

  • Dublin

   62 – 64 Francis St, The Liberties, Dublin 8, D08 X209, Dublin

   • Birmingham

    93-96 Floodgate St, Deritend, B5 5SR, Birmingham

    • Manchester

     Bank House, Faulkner St, Manchester, M1 4EH, Manchester

     • London

      Barclay House, Effie Rd, SW6 1EN, London

      • Bristol

       25 King Square, BS2 8JN, Bristol

       • Berlin

        Bouchéstraße, 12, 12435, Berlin

        • Essex

         Southend Road, Essex, SS17 8JT, Essex

         Запитання