Keystone logo
Business and Language College Spain 4-річний ступінь з менеджменту міжнародного бізнесу та іспанської мови
Business and Language College Spain

4-річний ступінь з менеджменту міжнародного бізнесу та іспанської мови

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

EUR 5 200 / per semester

На кампусі

Введення

Наша програма «Менеджмент міжнародного бізнесу та іспанська» — це комплексний 4-річний ступінь бакалавра.

Цей міждисциплінарний ступінь готує студентів до успіху на глобальній бізнес-арені, поєднуючи теоретичні знання з реальним застосуванням і розвиваючи основні навички в менеджменті, фінансах, праві та цифрових технологіях. Модулі управління міжнародним бізнесом цієї програми викладаються на 100% англійською мовою.

Ви будете проводити щоденні заняття з іспанської мови протягом чотирьох років, завершуючи курс додатково професійним вільним володінням іспанською мовою. Відчуйте гнучкість нашої університетської програми: закінчіть 1-й і 4-й курси в жвавому Мадриді, а на 2-й і 3-й роки вибирайте Малагу, Барселону або Валенсію.

Навіщо вивчати наш Міжнародний менеджмент бізнесу та ступінь іспанської мови

Ця чотирирічна акредитована програма наголошує на реальних навичках через практичне занурення в бізнес, гарантуючи, що випускники добре оснащені для динамічного світу міжнародного бізнесу відразу після закінчення навчання. Крім того, акцент на передових цифрових технологіях, праві, етиці та підприємництві готує студентів бути інноваційними лідерами та ефективними особами, які приймають рішення в різноманітних бізнес-середовищах, готовими до успіху на глобальних ринках.

Цей курс є курсом з гнучким розташуванням, тобто, хоча ви повинні пройти свій перший рік у Мадриді, три наступні роки можна пройти в одному з інших наших місць в Іспанії. Ви зможете дізнатися більше про Іспанію, а також налагодити цінні контакти в різних місцях протягом вашої 4-річної програми.

Ідеальні студенти

Прийом

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання