© Booth University College
Booth University College - Winnipeg

Booth University College - Winnipeg

Booth University College - Winnipeg

Введення

Університетський коледж Бута

Університетський коледж Бута, розташований у Вінніпезі, Манітоба, Канада, є християнським навчальним закладом, що бере свій початок у 156-річній історії Армії Спасіння, спрямованої на задоволення потреб найуразливіших верств суспільства. Глибоко віддані соціальній справедливості, ми поєднуємо християнську віру та сувору науку з пристрастю до служіння. Наш підхід до навчання базується на академічній досконалості та ґрунтується на баченні надії, соціальної справедливості та милосердя для всіх.

У сучасному мінливому світі студенти повинні добре володіти літературою, філософією, історією, релігією, образотворчим мистецтвом, а також соціальними та фізичними науками. Маючи цю основу, наші студенти готові здобувати знання в обраній ними галузі знань. Незалежно від того, чи є ця галузь гуманітарними, соціальними науками чи професійним ступенем, знайомство з широким спектром людських знань робить наших випускників кращими людьми та громадянами. Інтеграція цих знань у християнський світогляд готує наших студентів досліджувати його межі з відвагою та відданістю. Завдяки наставництву відданих професорів та інструкторів ми очікуємо, що наші студенти з надією та впевненістю вирішуватимуть найскладніші та складні проблеми сучасності.

Наше зобов’язання – освіта для кращого світу

Університетський коледж Бута прагне забезпечити освіту для кращого світу. Ми навчаємо студентів розуміти складність нашого світу, розвиваючи знання та навички, необхідні для того, щоб активно брати участь у житті суспільства та знати, як християнська віра спонукає їх нести надію, соціальну справедливість і милосердя у світ. Ми виходимо за рамки підготовки студентів до кар’єри. Ми готуємо та надихаємо їх вийти та зробити позитивний вплив на свої громади та навколишній світ.

Як християнського університетського коледжу, наша місія сформована біблійним реалізмом, який визнає, що світ, хоча й створений Богом і наділений Його добротою та красою, глибоко стурбований. Поряд із багатством цього світу та гідністю людського життя, ми визнаємо, що ми живемо у світі, який не відповідає тій славі, в якій він був створений.

Ми хочемо, щоб наші студенти бачили красу світу, але також були поінформовані про виклики спільного життя на цій планеті. Ці виклики середовища, яке переживає глибоку біду, створене суспільствами та соціальними системами, які ненажерливі у своєму апетиті до «багато-багато», а також виклики несправедливості, які випливають із власних інтересів, шаленіють.

Як християнський навчальний заклад, ми досліджуємо світ таким, яким він є, з його сумішшю блиску та насильства, відчаю та надії, несправедливості та бажання зробити краще. Значна частина нашої спільної роботи — це спроба розширити наше розуміння за межі того, що ми завжди думали, знали чи вірили.

Але, як християнський університетський коледж, ми вкрай важливі, щоб ми не просто розуміли світ таким, яким він є. Ми також повинні вийти за рамки того, що існує зараз, подолати обмеження моменту та уявити собі кращий світ. Ми повинні підготувати наших студентів не лише до визначення та розуміння викликів сьогодення, але й до уявлення про рішення на майбутнє; не лише пояснювати, чому світ такий, який він є, а й працювати, щоб зробити його кращим; не лише потішити тих, хто страждає, але й зцілити їхні рани.

Освіта для кращого світу є нашим зобов’язанням і є центральною частиною місії Університетського коледжу Бута з цієї причини. Наша мета полягає в тому, щоб навчити наших студентів таким чином, щоб вони могли жити життям, яке базується на дисципліні їхнього розуму та змінюється християнською вірою. Ми хочемо підготувати наших студентів до бажання та здатності наполегливо працювати, щоб наблизити цей кращий світ.

Опис місії

Університетський коледж Вільяма та Кетрін Бут, християнський університетський коледж, заснований на Весліанській теологічній традиції Армії Спасіння, поєднує християнську віру, сувору науку та пристрасть до служіння. Університетський коледж навчає студентів розуміти складність нашого світу, розвивати знання та навички, необхідні для активного внеску в суспільство, і знати, як християнська віра спонукає їх нести надію, соціальну справедливість і милосердя в наш світ.

Бачення 2020: шлях до стратегічного плану Booth UC

Ми маємо намір зробити нашу місію не просто словами, а реальністю. Щоб досягти цього, Університетський коледж Бута визначив шість стратегічних ініціатив. Детально описано в нашому стратегічному плані, який ми будемо виконувати в найближчі роки.

Стратегічні ініціативи

 • Зростання профілю нашого університету
  • Перейшовши в університетський коледж, Booth UC продовжуватиме розвиватися як невеликий університет, впроваджуючи нові програми, збільшуючи кількість викладачів, покращуючи послуги та підвищуючи свою репутацію як обраного християнського університету з яскравою культурою навчання. Ключем до цього розвитку стане членство в Асоціації університетів і коледжів Канади (AUCC), відповідний орган акредитації та остаточна зміна назви на «Університет Бута».
 • Покращення досвіду студентів
 • Booth UC наголошуватиме на цілісному студентському житті, об’єднуючи навчальні та додаткові програми, щоб надати студентам яскраві, трансформаційні враження. Ми навмисно працюватимемо, щоб розвивати випускників, які ведуть збалансоване, інноваційне життя.
 • Створення школи для продовження навчання
 • Завдяки розвитку Школи безперервного навчання та інших ініціатив, Booth UC стане центром розвитку лідерства Армії порятунку, навчання та освіти для офіцерів (після CFOT), найманого персоналу та мирян. Ми продовжуватимемо створювати можливості для продовження навчання людям і організаціям за межами Армії порятунку.
 • Впровадження та підтримка християнської віри, служіння, надії, справедливості та милосердя
 • Будучи християнським університетським коледжем, Booth UC зосередить свою енергію та ресурси на навчанні студентів у християнській вірі та з метою служіння, приносячи надію, справедливість і милосердя у світ, який характеризується відчаєм, несправедливістю та помстою.
 • Збільшення нашої участі
 • Booth UC розробить всеосяжну довгострокову стратегію управління набором студентів, яка зосереджуватиметься на наборі та утриманні студентів, що в кінцевому підсумку призведе до постійного зростання кількості студентів понад 500 до 2020 року.
 • Зміцнення ресурсів для досягнення нашої місії
 • Бут Каліфорнійського університету підтримуватиме проактивний підхід до розвитку та залучення чудового персоналу та викладачів, розвиваючи міцні стосунки з донорами та розвиваючи засоби для обслуговування зростаючої кількості студентів.

Бачення 2020: шлях до університету Бута

Сер Ісаак Ньютон одного разу сказав: «Якщо я бачив далі, то тільки стоячи на плечах велетнів».

Формування бачення Університетського коледжу Бута вимагає, щоб ми дивилися за межі того, що є прямо перед нами, щоб уявити, що може бути. Нам потрібно знайти час, щоб піднятися над вихором повсякденних операцій, щоб ширше й глибше думати про те, що Бог робить в і через Університетський коледж Бута. Ми повинні досягти ясності щодо того, куди ми йдемо. Ми повинні мати перед собою мету.

Щоб досягти цього, ми стали на плечі гігантів, які пішли до нас, тих, хто заклав основи Коледжу університету Бут. Ми підтримали викладачів, співробітників, студентів, випускників і донорів — минулих і нинішніх — які так багато дали Буту Каліфорнійському університету.

Тепер, зробивши це, ми можемо чіткіше бачити, куди Бог веде нас далі. Ми уявляємо Бут Каліфорнійського університету як християнський університет, який глибоко заснований на теологічній традиції Весліанської Армії Спасіння. Ми уявляємо собі Booth UC як установу, в якій об’єднані наука, християнська віра та служіння. Ми мріємо про Booth UC як про один із засобів, за допомогою якого Бог веде нас у кращий світ.

Ми раді поділитися цим з вами та намітити курс, який приведе нас туди. Ми не можемо втілити це бачення в реальність своїми силами. Ми вже відчуваємо Боже благословення на наші починання, і нам потрібна ваша підтримка, щоб допомогти нам рухатися вперед.

Статистика

  Прийом

  Подаємо заявку до університетського коледжу Бута

  Для канадських та американських студентів плата за подання не стягується, тож навіщо чекати? Подайте заявку онлайн, виконавши ці прості кроки.

  • Визначтеся з програмою
  • Перегляньте вимоги до вступу
  • Ознайомтеся з нашими стипендіями та нагородами, щоб дізнатися, на що ви маєте право
  • Заповніть заявку онлайн. Обов’язково завантажте всі необхідні супровідні документи
  • Організуйте надсилання ваших офіційних стенограм до приймальної комісії

  Стипендії та фінансування

  Кінець терміну надання заяв
  Scholarships at Booth UCApril 30, 2023

  Розташування

  • Winnipeg

   Webb Place,447, R3B 2P2, Winnipeg

   Запитання