Boston Baptist College

Boston Baptist College

Boston Baptist College

Введення

У Boston Baptist College ми вважаємо, що коледж повинен бути не просто часом розумового зростання, а й духовного зростання. Ми вважаємо, що освіта та біблійна духовність можуть і повинні йти рука об руку.

Ми закликаємо наших студентів мислити по-біблійному, заохочуючи всіх студентів досягати академічної досконалості та домагатися духовної та теологічної досконалості, надаючи кожному студенту техніки точної біблійної герменевтики та застосовуючи Писання до фізичного світу.

Ми закликаємо наших студентів відкривати для себе глобально, надаючи численні можливості для навчання студентів за кордоном. Наша щорічна програма навчальної поїздки транспортує студентів по всьому світу вже більше десяти років. Відома програма навчання за кордоном допомогла студентам навчатися поза класами в Ізраїлі, Італії, Греції, Туреччині, Ісландії, Німеччині, Франції, Ізраїлі, Ірландії, Великобританії та Єгипті!

Ми постійно закликаємо наших учнів здобувати навички, які вони вивчають у класі, і використовувати ці навички для побудови Царства Божого тут, на землі.

Розташування

  • Boston

    Metropolitan Avenue,950, 02136, Boston

    Запитання