Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

Введення

Маючи багату 125-річну історію, Buckinghamshire New University пропонує високоякісні програми, орієнтовані на працевлаштування, у широкому діапазоні предметних областей, включаючи:

 • мистецтво, дизайн та перформанс
 • бізнес, право та обчислювальна техніка
 • охорона здоров’я та соціальна робота
 • медіа та креативні індустрії
 • сестринське та суміжне здоров'я
 • навчання пілотів, управління туризмом та управління аеропортами
 • стійкість безпеки та поліція
 • спорт, соціальні науки та психологія.

Ми були визнані 25 найкращими університетами за якість викладання згідно з Керівництвом «Добрий університет» до 2021 року, а також 98% рівня зайнятості випускників (HESA 2020), найсучасніші заклади та 3 найкращі спілки студентів (NSS) 2020) , ми маємо все, що вам потрібно, щоб налаштувати вас на шлях успіху.

* Швидко перейдіть до свого ступеня завдяки цій прискореній програмі першого курсу. Ви можете розпочати в січні і закінчити в липні - готові перейти до другого року у вересні. Ти будеш:

 • базуватися в нашому кампусі High Wycombe
 • скористатися повною програмою
 • прискорити свій шлях до вищої освіти
 • насолоджуйтесь усіма чудовими зручностями, що пропонуються

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158483_1.jpg

20 найкращих університетів Великобританії для працевлаштування випускників (HESA 2020)

З першого дня ми закликаємо вас зосередитись на своїй майбутній кар’єрі та скористатися багатьма можливостями під час навчання.

Галузеві зв’язки, акредитація, працевлаштування, сприяння підприємництву та запрошені запрошені спікери допоможуть вам виділитися на ринку праці. Наша сильна увага до працевлаштування протікає на всіх наших курсах, і наші випускники мають чудові історії.

Ми пишаємось тим, що входимо до 10 найкращих університетів Великобританії з питань працевлаштування випускників (HESA 2020), де 98% наших випускників працюють або збираються розпочати роботу, або продовжувати навчання протягом 15 місяців після закінчення навчання.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158484_2.jpg

3 найкращі спілки студентів (NSS 2020)

Ми розуміємо, що навчання в Buckinghamshire New University - це не лише здобуття наукового ступеня. Йдеться про занурення у нові враження, пошук і вивчення нових пристрастей, заведення нових друзів та процвітання дивовижними способами.

Наша спілка студентів нещодавно була визнана третьою у Великобританії (NSS 2020), і чим би ви не займалися, ви знайдете клуб, товариство чи команду, частиною якої ви будете. Не кажучи вже про незліченну кількість інших можливостей, до яких ти можеш долучитися поза своїм курсом, наприклад, волонтерство, майстер-класи та насичений та різноманітний календар подій. Крім того, завдяки нашій схемі Великої угоди , всі наші клуби, товариства та заходи є безкоштовними!

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158485_3.jpg

Стан сучасних об'єктів

Ми інвестували у вражаючі приміщення, тож, коли ви закінчите навчання, ваші знання та досвід будуть сучасними. Від симулятора польоту до лікарняної клініки, або Клініки спорту та благополуччя до лабораторії психології, майбутні роботодавці побачать, що ви вже знаєте свій шлях.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158486_4.jpg

Ідеальне розташування

Ви будете навчатися в одному з трьох основних місць , чи то в прекрасному Бакінгемширі ( Хай-Вікомб чи Ейлсбері ), чи в жвавому Міддлсексі ( Аксбрідж ). Скрізь, де ваш курс вас посадить, ви знайдете гостинні, безпечні спільноти, безліч розваг, щоб зайняти вас, і милі чудової сільської місцевості для вивчення. Часті та швидкі сполучення з Лондоном дають вам легкий доступ до гострих відчуттів і суєти з усіх містечок, без високих витрат на життя. Всі місця знаходяться недалеко від залізничних або метро. Основні аеропорти Лондона, такі як аеропорт Хітроу, також знаходяться неподалік.

Додому далеко від дому

Від’їзд може здатися страшним, але ми пропонуємо цілий ряд варіантів проживання на вибір, а наші зали проживання дають вам чудову можливість познайомитися з новими людьми.

У нас також є безліч служб підтримки в університеті, тому, незалежно від вашого запитання чи проблеми, ми можемо направити вас до когось, хто може допомогти.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158487_5.jpg

Дізнатися більше

Для отримання додаткової інформації відвідайте наш веб-сайт. Або чому б не дізнатись більше про серйозні причини вибрати Buckinghamshire New University і прийти на Віртуальний день відкритих дверей або поспілкуватися в Інтернеті з нашими співробітниками та студентами.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • High Wycombe

  Queen Alexandra Road, HP11 2JZ, High Wycombe

 • Uxbridge

  106 Oxford Road, UB8 1NA, Uxbridge

 • Aylesbury

  59 Walton Street, HP21 7QG, Aylesbury

Запитання