Butler University

Butler University

Butler University

Введення

Розташований в Індіанаполісі, штат Індіана, Butler University є національно визнаним університетом із шістьма академічними коледжами: мистецтв, бізнесу, комунікацій, освіти, гуманітарних наук та фармацевтики та медичних наук. Ми відомі тим, що пропонуємо невеликі класи, можливості безпосередньо співпрацювати з викладачами та реальний досвід завдяки стажуванню, кооперативам, дослідженням з викладачами, виступам та пропозиціям залучення громади. Ці можливості дають нашим студентам знання та навички, необхідні їм для досягнення успіху після закінчення коледжу - як у робочій силі, так і в житті. Студенти Дворецького мали значний успіх після закінчення університету, про що свідчить 98-відсотковий рівень влаштування в університет протягом шести місяців після закінчення університету.

У 2021 році Батлер отримав рейтинг 1-го регіонального університету на Середньому Заході за версією US News and World Report, 1-ї найінноваційнішої школи, 3-го ступеня для викладання на бакалавраті, і отримав національний рейтинг першого курсу, досвіду старшого віку, та можливості навчання за кордоном.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

Розташування
  • Indianapolis

    Sunset Avenue,4600, 46208, Indianapolis

    Запитання