Cairo University

Cairo University

Cairo University

Введення

Сучасна освітня система виводила своїх учнів із шкіл Корану та Аль-Азхару на момент її виникнення, оскільки існували комітети, які бродили по країні, щоб відвідувати школи Корану та відбирати відмінних учнів, які приєднуються до сучасних шкіл, також були обрані визначні учні Аль-Азхару середніх шкіл при їх створенні, але, скоріше, деяким пощастило приєднатися до місії, відправленої Мохаммедом на навчання до Франції.

Ця організація проіснувала недовго; в 1841 р. єгипетське османське поселення було здійснено з метою встановлення меж для політичного проекту, який потішав мрії Мохамеда Алі, обмеження чисельності армії та обмеження авторитету держави в управлінні економікою. Тому держава не потребувала більшої кількості службовців, швидше демобілізувала велику кількість солдатів та офіцерів, таким чином, Мохамед Алі вирішив переглянути освітню систему, враховуючи нові умови. Таким чином, нова організація, розроблена в 1841 р., Була скасована більшість початкових шкіл і зменшено кількість учнів середніх шкіл, маючи на увазі те, що відповідало потребам держави у випускниках.

Зв'язок між сучасною освітою та потребою держави у службовцях інтерпретує стан освіти в епоху Аббаса Гельмі першого (1848 - 1854) та Мохамеда Саїда Паші (1854 - 1863).

В епоху Хедиве Ісмаїла (1863 - 1879) прояви залежності були завершені, широко відкривши двері Левереджа перед європейськими фінансовими установами; Ісмаїл сподівався завершити інфраструктуру єгипетської економіки, започатковану його дідом Мохамедом Алі, шляхом розширення проектів зрошення, будівництва залізниць, доріг, порту Олександрія, нових міст на каналі Аль-Суец (Порт Саїд та Ісмаїлія), розширення міст. в Каїрі та Олександрії. Він також розраховував на збільшення військової сили Єгипту для розширення єгипетського існування в Судані. Все це вимагало великих сум грошей, які Ісмаїл позичив у європейських фінансових будинках. Як би там не було, кредитний план Ісмаїла завершив процес інтеграції єгипетської економіки в європейську економіку з метою вирішення професійних атрибутів єгипетського сільськогосподарського виробництва.

Розташування

  • Cairo

    Cairo, Єгипет

    Запитання