Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
California State University Dominguez Hills

California State University Dominguez Hills

California State University Dominguez Hills

Введення

CSU Dominguez Hills, розташований у центрі Південної затоки та в центрі Лос-Анджелеса, - це різноманітна вітальна спільнота учнів та вчителів, котрі співпрацюють, щоб змінити життя та громади на краще. Завдяки нашим сильним та відповідним академічним програмам, відданим викладачам викладачів, обслуговуючому персоналу, привабливому містечку та студентським зручностям, CSUDH прагне підключити наших студентів до доступної, якісної та трансформативної освіти. CSUDH надає нашим громадам життєво важливий ресурс для талантів, знань, навичок та лідерства, необхідних для процвітання сьогодні та завтра.

Наше завдання

Ми надаємо освіту, стипендії та послуги, які за дизайном є доступними та трансформаційними. Ми вітаємо студентів, які прагнуть навчальних досягнень, особистого виконання та підготовки до роботи сьогодні та завтра.

Наше бачення

Важливим освітнім та економічним ресурсом для Південної бухти, CSUDH буде визнаний найкращим всебічним модельним міським університетом в Америці. Ми будемо відомі як громада містечка та місце збору, де:

Різноманітність у всіх його формах досліджується, розуміється та трансформується у знання та практику, що приносять користь світові.

Технології використовуються та використовуються для подолання меж освіти, коли ми звертаємось до студентів, як на місцевому, так і на глобальному рівні.

Сталі екологічні, соціальні та економічні практики - це спосіб життя.

Студенти з нашої громади, які прагнуть закінчити ступінь коледжу, отримують Pathway та керівництво для досягнення успіху.

Викладачі та співробітники в університеті займаються задоволенням динамічних потреб навколишніх громад.

Студентське життя осмислене та яскраве.

Наші досягнення та досягнення наших випускників визнані на національному та міжнародному рівнях.

Зрештою, наші студенти закінчують зразкову академічну освіту, дуже поважний ступінь та справжню прихильність до справедливості та соціальної відповідальності.

Розташування

  • Carson

    East Victoria Street,900, 90747, Carson

    Запитання