Keystone logo
© Cary Edmonson
California State University, Fresno

California State University, Fresno

California State University, Fresno

Введення

Розташований у центрі Каліфорнії

Штат Фресно знаходиться в самому серці Каліфорнії, інакше відомий як Центральна долина. Кампус штату Фресно займає площу близько 1400 акрів, на якій росте понад 4000 дерев і багато зелених просторів, що забезпечує природне середовище для навчання, схоже на парк. У нас є діюча ферма, маслозавод, магазин, найбільша бібліотека між Лос-Анджелесом і Сакраменто, Starbucks, кінотеатр, центр подій, боулінг, планетарій і багато іншого. У штаті Фресно навіть розташований Save Mart Center, найбільша крита університетська арена на західному узбережжі США

Будучи 5-м за величиною містом у Каліфорнії, Фресно надає студентам легкий доступ до величезної кількості спортивних команд, організацій, об’єктів, місць і можливостей стажування. Штат Фресно зручно розташований за три години їзди від Лос-Анджелеса та Сан-Франциско.

Округ Фресно є домом для деяких із найпопулярніших у світі місць відпочинку та розваг. Три національні парки, Йосемітський, Секвойя та Кінгз-Каньйон, знаходяться прямо на нашому задньому дворі. Захоплюючі краєвиди, вражаючі каньйони, каскадні річки та водоспади, найбільші у світі дерева та нескінченні стежки можна знайти за декілька хвилин їзди.

Наша місія — надавати високоякісні послуги іноземним студентам і служити міжнародним освітнім ресурсом для університетської спільноти California State University, Fresno .

Ми прагнемо:

 • Надання теплого та інформативного прийому іноземним студентам і визнання їх важливості та внеску в кампус і спільноту Фресно.
 • Надання відповідних послуг і допомоги іноземним студентам, щоб вони не стикалися з проблемами на самоті.
 • Робота з іноземними студентами, щоб допомогти їм адаптуватися та зрозуміти нове середовище в комфортній обстановці, де вони мають можливості та заохочення реалізовувати свої мрії, брати участь в університетській спільноті та отримувати визнання їхніх зусиль.
 • Заохочення іноземних студентів ставити запитання та пропонувати пропозиції, а ми робимо все можливе, щоб вирішувати їхні проблеми з повагою, запевненням і розумінням.
 • Служить ресурсом для викладачів і співробітників для сприяння міжнародному обміну, покращенню міжкультурної комунікації та підтримки міжнародних починань.
 • Надання інформації майбутнім студентам і батькам про університет і якість доступного освітнього досвіду посилює та сприяє безперервному потоку студентів з різних країн світу.
 • Пропонуємо нашу дружбу сьогодні і завтра, коли ми працюємо разом, щоб мріяти та будувати кращий світ.

Доступна ціна

Університет штату Фресно має національний рейтинг і має на меті надавати якісну освіту за дуже доступною ціною.

Система Університету штату Каліфорнія докладає всіх зусиль, щоб витрати студентів були мінімальними. Ми прагнемо підтримувати конкурентоспроможні ціни на навчання та плату, оскільки розуміємо, що доступність є важливим фактором, коли студенти розглядають можливість навчання за кордоном.

У Каліфорнії є що запропонувати, зокрема чудова погода, розваги та відомі міста, але життя в Каліфорнії може бути дорогим. На щастя, Фресно пропонує доступну вартість життя в центрі Каліфорнії з легким доступом до Лос-Анджелеса, Сан-Франциско та Кремнієвої долини. У Фресно ви можете дозволити собі жити та навчатися, водночас відвідуючи або стажуючись у таких місцях, як Сан-Франциско, без додаткових витрат.

Не просто вірте нам на слово, багато іноземних студентів коментують доступність як частину причини, чому вони обрали штат Фресно.

Можливості працевлаштування

Випускники штату Фресно стають професіоналами, працюючи в таких престижних компаніях, як Amazon, Apple, Boeing, Google, Intel і Microsoft. Зручно розташований у центрі Каліфорнії, Фресно пропонує легкий доступ до можливостей працевлаштування в Лос-Анджелесі, Сан-Франциско та Кремнієвій долині.

Незважаючи на те, що ваша головна мета приїзду до США – навчання в університеті штату Фресно, у вас є багато можливостей для працевлаштування та професійного досвіду як під час навчання, так і після закінчення навчання.

 • Працевлаштування на кампусі . Працевлаштування на кампусі має здійснюватися на території школи (включаючи місцеві комерційні фірми, які надають послуги студентам на кампусі, наприклад, шкільний книжковий магазин або кафетерій). Студенти мають право подати заявку на роботу в кампусі протягом першого семестру навчання в штаті Фресно, очікуючи схвалення Міжнародного офісу.
 • Курсова практична підготовка (CPT) — це варіант працевлаштування, доступний для студентів F-1 до завершення програми, де працевлаштування вважається невід’ємною частиною навчального плану або академічної програми, наприклад, стажування.
 • Суворі економічні труднощі . Студент штату Фресно повинен мати статус F-1 протягом одного повного навчального року, перш ніж він або вона матиме право подати заявку на отримання дозволу на випадок у важких економічних умовах. Якщо можливості працевлаштування на кампусі недоступні або з іншого боку недостатні, студент F-1, який відповідає вимогам, може подати запит на дозвіл на роботу за межами кампусу через серйозні економічні труднощі.
 • Факультативна практична підготовка (OPT) — це можливість для студентів попрацювати 12 місяців у своїй галузі після завершення програми в штаті Фресно.
 • Факультативне практичне навчання STEM : студенти F-1, які отримують науково-технічний, інженерно-математичний ступінь (STEM), включений до переліку призначених програм STEM, працевлаштовані роботодавцями, зареєстрованими в E-Verify, і які отримали початкову грант після завершення OPT, пов'язаного з таким ступенем, може подати заявку на 24-місячне продовження, яке подовжує OPT ще на 24 місяці, що загалом становить 3 роки періоду OPT.

Прийом

Розташування

 • Fresno

  5241 N. Maple Ave., 93740, Fresno

Програми

Запитання