Keystone logo
© ©Canadian University Dubai
Canadian University Dubai

Canadian University Dubai

Canadian University Dubai

Введення

Канадська освіта в центрі Дубая

Canadian University Dubai (CUD) пропонує програми бакалаврату та магістратури на основі провідної міжнародної програми навчання. Розташований у жвавому діловому районі міста, CUD дає студентам унікальну можливість отримати першокласну канадську освіту, водночас відчуваючи динамічний спосіб життя Дубая, Об’єднані Арабські Емірати.

Ворота до життя в Канаді

Кожна з наших академічних програм пропонує можливість розпочати вищу освіту в Дубаї, а потім перевестися з кредитом до одного з наших канадських або інших міжнародних партнерів. Навчання в CUD надає студентам можливість отримати вищу освіту, наукові дослідження та можливості працевлаштування в Канаді.

Репутація вченої досконалості

Ми співпрацюємо з нашими канадськими партнерськими установами для розробки навчальних програм світового класу, а наші міжнародні викладачі є лідерами у своїй галузі. Ми надаємо широкий спектр програм бакалаврату та аспірантури з різних дисциплін в області архітектури та дизайну інтер'єру; комунікації та медіа; інженерія, прикладні науки та технології; управління; Творчі індустрії; Науки про здоров'я навколишнього середовища; та соціальні науки, включаючи психологію та прикладну соціологію.

Підхід до навчання, заснований на практиці

Наші галузеві програми зосереджені на критичних навичках, пов’язаних з роботою, щоб дати випускникам фору в зростаючій економіці знань ОАЕ. Ми пропонуємо студентам унікальні можливості для співпраці зі старшими викладачами над проектами прикладних досліджень та вивчення інновацій та підприємництва через наш студентський бізнес-інкубатор.

Видатний студентський досвід

Наша різноманітна спільнота кампусу представляє понад 120 різних національностей, а наше яскраве студентське життя гарантує, що кожен із наших випускників має навички та досвід глобального громадянства, необхідні для досягнення успіху в сучасному діловому світі.

Швидкі факти

 • 1 місце в Дубаї та 25 місце в арабському регіоні (QS Arab Region University Rankings 2022)
 • Увійшов до 2% найкращих (601-650) у всьому світі та 4 найкращих в ОАЕ (QS World University Rankings 2022)
 • 50+ міжнародних академічних партнерів
 • 40+ акредитованих програм і концентрацій
 • Долучилися понад 120 студентів національностей.
 • Міжнародна програма акредитації/сертифікації: CIMA, CFA, ACCA, IAA, PRSA, PRME, ECO Canada та SHRM

Особливості кампусу

  Рейтинги

  • Перше місце в університеті Дубая (QS World University Rankings 2023)/(THE Impact Rankings 2022)
  • Входить до 541-550 найкращих у світі та 4 найкращих в ОАЕ (QS World University Rankings 2023)
  • Посідає 7 місце серед іноземних студентів і 8 місце серед викладачів у всьому світі (QS World University Rankings 2023)
  • 18 акредитованих програм і понад 30 спеціальностей/концентрацій
  • Регіональна приналежність: AArU (Асоціація арабських університетів)
  • Ліцензовано Міністерством освіти – Об’єднані Арабські Емірати
  • Акредитований Комісією з академічної акредитації (CAA)
  • Різноманітне студентське співтовариство з понад 120 національностей
  • Міжнародна програмна акредитація/сертифікація: CIMA, CFA, ACCA, IAA, PRSA, PRME, ECO Canada та SHRM

  Інституційне ліцензування та програмна акредитація

  Canadian University Dubai має ліцензію на присвоєння ступенів Міністерством освіти ОАЕ у справах вищої освіти. Крім того, усі наші програми надання ступенів акредитовані Міністерством освіти у справах вищої освіти через Комісію з академічної акредитації.

  Рейтинги

  Міжнародний

  Canadian University Dubai увійшов до 2% найкращих університетів (601-650) у всьому світі та до 4 найкращих в Об’єднаних Арабських Еміратах згідно з QS World University Rankings 2022. Система рейтингу QS (Quacquarelli Symonds) визнана одним із найповажніших рейтингів університетів у світі.

  Професійні акредитації та приналежності

  Наші академічні програми розроблені для підготовки студентів до професійної практики в обраній ними галузі. Ця увага до навичок працевлаштування привернула визнання галузі з боку провідних міжнародних професійних організацій, як зазначено нижче. Акредитовані програми Canadian University Dubai також перераховані Міністерством освіти ОАЕ на Міжнародному порталі акредитації програм (IPAP).

  IPAP – це загальнодоступний портал, який надає інформацію про стратегічний національний KPI, який вимірює відсоток національно акредитованих програм бакалаврату, які отримали додаткову акредитацію визнаного міжнародного органу.

  Міжнародна асоціація реклами

  CUD входить до елітної групи навчальних закладів у всьому світі, які отримали престижний сертифікат акредитації від Міжнародної асоціації реклами (IAA). Нові випускники бакалавра мистецтв у галузі комунікації – реклама спеціалізації отримають сертифікат про закінчення IAA на додаток до широкого спектру можливостей професійного розвитку, ексклюзивних для IAA.

  Товариство зв'язків з громадськістю Америки

  CUD є одним із небагатьох північноамериканських та міжнародних закладів, а також першим і єдиним у регіоні Близького Сходу та Середньої Африки, який отримав акредитацію Товариства зі зв’язків з громадськістю Америки (PRSA) за програмою бакалавра мистецтв у галузі комунікації – зв’язки з громадськістю.

  Дипломований інститут управлінських бухгалтерів

  Студенти програми BBA з бухгалтерського обліку та фінансів можуть отримати звільнення від восьми іспитів, які ведуть до отримання професійної кваліфікації Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) та глобального професійного призначення Chartered Global Management Accountant (CGMA). Ті, хто спеціалізується на маркетингу, електронному бізнесі чи управлінні людськими ресурсами, можуть отримати п’ять звільнень, інші звільнення доступні для випускників MBA.

  Інститут дипломованих фінансових аналітиків

  CUD також є афілійованим університетом із програмою приєднання до університету Інституту дипломованого фінансового аналітика (CFA). Ця приналежність свідчить про те, що навчальна програма нашої програми BBA з бухгалтерського обліку та фінансів тісно пов’язана з практикою управління інвестиціями та є корисною для студентів, які готуються до іспитів за програмою CFA®.

  Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів

  Студенти, які отримають ступінь BBA з бухгалтерського обліку та фінансів у період з 1 січня 2021 року до 31 грудня 2025 року, отримають загалом сім винятків в екзаменаційних роботах професійної асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (ACCA), зокрема тих, що стосуються прикладних знань і прикладних навички. Дізнайтеся більше тут і вивчіть калькулятор звільнень від АССА для звільнених екзаменаційних робіт АССА.

  Autodesk

  Студенти, які навчаються на програмах бакалавра архітектури, бакалавра з архітектури та бакалавра з дизайну інтер’єру, отримують переваги від нашого авторизованого академічного партнера Autodesk, світового лідера в області проектування та виготовлення технологій. Понад чотири десятиліття Autodesk працювала над тим, щоб змінити спосіб створення речей. Наразі їхні рішення охоплюють незліченну кількість галузей, надаючи можливість інноваторам поєднувати технології по-новому, розкривати таланти та розкривати ідеї, щоб зробити нове можливим.

  Асоціація арабських університетів

  CUD пишається тим, що приєднався до Асоціації арабських університетів (AArU) як активний член, який працює над підтримкою та зв’язком закладів вищої освіти в арабському світі, а також зміцненням співпраці між ними. На даний момент до складу неурядової організації входять 280 арабських університетів, 12 з яких знаходяться в Об'єднаних Арабських Еміратах.

  Канадська екологічна організація кар'єри

  Ступінь бакалавра CUD в галузі управління охороною навколишнього середовища відповідає міжнародному стандарту екологічної практики Канадської організації екологічних кар'єр (ECO Canada), узгоджуючи зростаючі потреби ринку праці глобальної екологічної робочої сили. Ця міжнародна акредитація екологічної програми після середньої школи визнає CUD за нашу прихильність до високоякісної освіти, підзвітності та громадської довіри.

  Принципи навчання відповідального менеджменту

  CUD є гордим учасником Принципів відповідальної управлінської освіти (PRME), всесвітньої ініціативи Глобального договору ООН, спрямованої на сприяння відповідальній та сталий управлінській освіті, яка включає 850 провідних шкіл бізнесу та менеджменту в 95 країнах.

  Товариство управління людськими ресурсами

  CUD було визнано Товариством управління людськими ресурсами (SHRM) за узгодження нашого BBA з управління людськими ресурсами з Посібником і шаблонами навчальної програми з людських ресурсів (HR) SHRM з 2020 року. У всьому світі понад 400 програм у приблизно 375 навчальних закладах були визнані SHRM за їх узгодження з його рекомендаціями та шаблонами, які визначають мінімальні сфери змісту HR, які повинні вивчатися студентами бакалаврату та магістратури HR. Ці рекомендації є частиною академічної ініціативи SHRM щодо визначення стандартів кадрової освіти, які викладаються в університетських бізнес-школах, і допомоги їм у розробці програм здобуття ступеня, які відповідають цим стандартам.

  Міжнародна асоціація університетів

  Canadian University Dubai (CUD) приєднався до Міжнародної асоціації університетів (IAU), що ще раз демонструє наше прагнення розвивати нашу глобальну мережу інституційних партнерів і сприяти розвитку нашої освіти та прикладних досліджень для посилення наших академічних і культурних обмінів.

  Розташування

  • Dubai

   Dubai, Сполучені Арабські Емірати

  Програми

  Запитання