Keystone logo
Cardiff University Психологія бакалавра
Cardiff University

Психологія бакалавра

Cardiff, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28 200 / per year *

На кампусі

* для закордонних | для домашнього року два та три: £9,250 / перший рік: £9,000

Введення

Психологія - це систематичне наукове дослідження розуму та поведінки. Психологи вивчають те, як ми думаємо, відчуваємо та діємо, як окремо, так і як частина соціальної групи. Психологія має широкий спектр застосувань у сфері охорони здоров’я та соціальних службах, у промисловості та торгівлі, а також в освіті.

У цій трирічній програмі ви вивчатимете психологію з наукової точки зору з акцентом на її соціальні, когнітивні та біологічні аспекти. Вбудований в активне дослідницьке середовище, цей курс розвине важливі кількісні та якісні навички, які дозволять вам передбачити та пояснити людську поведінку.

Цей курс акредитовано Британським психологічним товариством і проводиться нашими ентузіастами, активними в дослідженні викладачами з одного з провідних дослідницьких відділів психології Великобританії.

Чому вивчати цей курс?

У цій трирічній програмі ви вивчатимете психологію з наукової точки зору з акцентом на її соціальні, когнітивні та біологічні аспекти. Вас навчатимуть дослідники-практики – у багатьох випадках провідні експерти у своїх галузях.

Акредитований Британським психологічним товариством (BPS)

Ця програма відповідає стандартам високої якості освіти, встановленим BPS.

Топ-10

Ми входимо до 10 кращих психологів у Великій Британії (Повний університетський посібник, 2024).

Можливість отримати професійний досвід як частину вашого ступеня

Ми є однією з небагатьох психологічних шкіл, які пропонують можливість отримати професійний досвід на курсі «Психологія з професійною практикою» (BSc).

96% працевлаштування

96% наших випускників працевлаштовуються або продовжують навчання, або обидва через 15 місяців після завершення курсу (Опитування результатів випускників, 2021/22).

Всесвітньо відомі дослідники, залучені до розробки та проведення курсу

95% наших досліджень є провідними у світі або відмінними на міжнародному рівні (Research Excellence Framework, 2021). Вас навчатимуть дослідники, які працюють у всьому спектрі психології для вирішення основних проблем, з якими стикається суспільство та навколишнє середовище.

Прийом

Стипендії та фінансування

Плата за навчання програми

Про Школу

Chat with students

Запитання