Carl Benz School of Engineering

Carl Benz School of Engineering

Carl Benz School of Engineering

Введення

Carl Benz School of Engineering – це коледж машинобудування всесвітньо відомого Технологічного інституту Карлсруе (KIT) , який пропонує ступінь бакалавра машинобудування з викладанням англійською мовою.

Школа Карла Бенца є незалежною установою в Технологічному інституті Карлсруе (KIT) зі структурою, схожою на коледж. Він пропонує студентам з усього світу можливість отримати ступінь бакалавра в галузі машинобудування повністю англійською мовою або просто отримати уявлення про вивчення інженерії в одній із літніх шкіл. Після успішного завершення 3-річної програми студенти отримують ступінь бакалавра наук (B.Sc.) від KIT.

У рамках KIT школа Карла Бенца створює та передає знання для суспільства та навколишнього середовища. Від фундаментальних досліджень до прикладних програм, KIT досягає успіху в широкому діапазоні дисциплін, наприклад у природничих науках, інженерних науках, економіці, гуманітарних і соціальних науках. Він прагне зробити значний внесок у вирішення глобальних викликів людства у сферах енергетики , мобільності та інформації . Як дослідницький університет в Асоціації Гельмгольца, KIT є унікальною науково-освітньою установою, яка бере участь у міжнародному конкурсі та займає лідируючі позиції серед технологічних університетів у всьому світі (див. Рейтинги ). Інноваційні зусилля KIT будують міст між важливими науковими відкриттями та їх застосуванням на благо суспільства, економічного процвітання та збереження нашої природної основи життя.

Під час навчання учні Carl Benz School отримують привілей різноманітних доповнень структури міжнародного коледжу:

 • Студенти мають доступ до зручностей і послуг KIT.
 • Студенти відвідують компактні класи з елітною структурою, запропоновані викладачами університету КІТ.
 • Студенти отримують постійну профорієнтацію та підтримку.
 • Студенти приєднуються до різних соціальних заходів, зосереджуючись не лише на навчанні, але й на побудові тісної мережі міжнародних однолітків, дружби та зв’язків на все життя, а також на зростанні особистості.

Чому навчання в школі Карла Бенца?

Міжнародна орієнтація

CBS різноманітна, відкрита та орієнтована на міжнародний рівень. У кампусі навчається понад 90% іноземних студентів, а наші випускники походять із понад 50 країн світу.

Сильна промислова мережа

Багато випускників прагнуть вийти на німецький ринок праці. Щоб сприяти цьому, ми заохочуємо наших студентів проходити стажування. У рамках спеціалізації Global Production Management студенти навіть беруть участь у галузевій навчальній програмі.

Вивчайте майбутнє техніки

Бакалавр наук поділяється на основні дослідження в загальній галузі машинобудування, включаючи спеціалізацію в автомобільній інженерії, глобальному управлінні виробництвом та/або енергетиці.

Навчання та профорієнтація

CBS надає студентам підтримку щодо повсякденних запитань за допомогою індивідуального керівництва навчанням, а також персоналізованих послуг щодо кар’єри.

Ідеальне розташування

Карлсруе розташований у самому центрі Європи, звідки можна легко дістатися до гір, озер, річок, лісів, замків, лиж та інших видів спорту на відкритому повітрі. До багатьох місць у Європі, наприклад до Парижа (2,5 години), Амстердама (5,5 годин), Лондона (6 годин) або Праги (7 годин), зручно та швидко дістатися поїздом.

Особливості кампусу

Безпечне житло на кампусі

CBS пропонує все в одному: під одним дахом можна знайти житло в кампусі та науковців, а також об’єкти для дозвілля (наприклад, музичну кімнату).

  Розташування

  • Karlsruhe

   Schloßplatz,19, 76131, Karlsruhe

  • Suzhou

   Suzhou, Китай

   Запитання