Carleton University Undergraduate

Carleton University Undergraduate

Carleton University Undergraduate

Введення

Ласкаво просимо до Карлтонського університету, столичного університету Канади!

Університет Карлтона, столичний університет Канади, є динамічним та інноваційним університетом із твердою прихильністю до викладання, дослідження та навчання. Наші академічні програми, кампусне співтовариство, розташування столиці та глобальні можливості надають незліченні можливості для навчання як у класі, так і поза ним.

Університет Карлтон розташований в Оттаві, столиці G7, яка пропонує можливості, яких ви не знайдете більше ніде. Відома насамперед як резиденція федерального уряду Канади, Оттава є цим і багато іншого. Тут розташовано понад 130 посольств і вищих комісій з усього світу, а також численні національні організації та музеї. Значний відсоток великих медичних, клінічних і науково-дослідних центрів Канади розташовані в районі Оттави, а також технологічна галузь, що складається з понад 1900 компаній.

Оттава також є однією з найкрасивіших столиць світу з великою кількістю парків і тихих зелених насаджень, водних шляхів, що в’ються через місто, а також історичних і архітектурних пам’яток. Чудовий парк Гатіно, який має 165 км пішохідних стежок, розташований у регіоні національної столиці.

Розташований у красивому кампусі всього за кілька хвилин від центру міста, Карлтон заслужив репутацію одного з провідних університетів у галузі міжнародних відносин, комерції, журналістики та високих технологій. Широкий вибір національно та міжнародно відомих програм пропонує гнучкість вибору ступеня, який відповідає вашим інтересам.

Найкраще навчальне середовище поєднує теорію та практику. Дослідження показують, що емпіричне навчання сприяє залученню студентів, глибшому навчанню, покращенню академічних результатів і покращенню робочих і життєвих навичок. У Carleton ми прагнемо надати студентам досвід реального життя, який переносить клас у світ, а світ у клас. Ми наголошуємо на практичних дослідженнях, залученні громади, досвіді роботи та занурювальному навчанні.

Багато з наших програм пропонують варіанти кооперативу або практики, що дозволяє студентам розвивати свої навички на робочому місці. Ми також заохочуємо бакалаврські дослідження, підприємницькі ініціативи та навчання на користь громадськості. Наявність оплачуваного «реального» досвіду служить доповненням до всього, що викладають у класі, і відкриває двері можливостей після закінчення бакалаврату.

Карлтон має довгу історію залучення іноземних студентів до нашого гостинного та інклюзивного кампусу. Сьогодні в університеті навчається приблизно 4500 іноземних студентів із 150 країн світу, створюючи різноманітну та сприятливу академічну спільноту. Ми прагнемо віддавати через освіту, одночасно роблячи внесок у спільне благо. Ці основоположні цінності лежать в основі зосередженості університету на дослідженнях, партнерстві з громадою та досконалості викладання.

Статистика

Маючи на вибір понад 100 спеціальностей і спеціалізацій, Carleton пропонує 22 програми бакалаврату на факультетах мистецтв і соціальних наук, бізнесу, інженерії та дизайну, науки та зв’язків з громадськістю. Понад 30 000 студентів насолоджуються нашими невеликими інтерактивними класами, найсучаснішими дослідницькими, лабораторними та спортивними засобами.

  Особливості кампусу

   English Language Requirements

   Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

   Розташування

   • Ottawa

    315 Robertson Hall 1125 Colonel By Drive, K1S 5B6, Ottawa

    Запитання