© Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology
Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Введення

Навчання

Що ми робимо?

Catalyst – Інститут креативних мистецтв і технологій – це міжнародна креативна навчальна спільнота, що базується в знаменитому Funkhaus у креативному медіа-мегаполісі Берліні.

Наші студентські, аспірантські та літні короткі курси охоплюють виробництво електронної музики та виконання, виробництво аудіо, звукорежисерство, звук для візуальних засобів масової інформації, створення фільмів, написання сценаріїв, візуальні ефекти та акторську майстерність.

Наші студенти навчаються англійською як частина спільноти з понад 75 національностей. Завдяки проектному навчанню та співпраці, а також під керівництвом досвідчених наставників, вони мають змогу відкрити свою унікальну творчу ідентичність.

родовід

Звідки ми прийшли?

Протягом 20 років ми надаємо креативне навчання світового рівня у Великій Британії та понад 7 років у Берліні під нашими старими брендами dBs Music Berlin та dBs Film Berlin. Ми маємо сформовану репутацію в організації захоплюючої, практичної, актуальної та захоплюючої освіти в невимушеній обстановці для дорослих.

Наші бакалаврські та магістерські програми в Берліні надаються в партнерстві з Plymouth Marjon University, який є нашим валідуючим закладом у Великобританії. Ми маємо незмінно відмінні оцінки якості наших освітніх послуг під час усіх державних перевірок і численних випускників, які працюють у творчих галузях.

Метод

Що дає силу нашому навчанню?

Наша віра в те, що «величчю виростають, а не народжуються», дає силу всьому, що ми робимо. Ми надаємо вам процес навчання та саморозвитку, який дозволить вам створити себе якнайкраще та максимізувати свою унікальну велич.

Наші новаторські дипломні програми побудовані на проектному навчанні. Ми використовуємо прогресивну модель навчання, відповідаючи суворим вимогам університетів Великобританії. Прогресивна освіта зосереджується на розвитку не лише ваших спеціальних творчих навичок, але й на реальних повсякденних навичках, які продовжуватимуть змінювати ваше повсякденне життя ще довго після того, як ви покинете Catalyst.

Ми віримо, що найкраще навчання полягає в тому, щоб володіти обладнанням і максимізувати кількість часу, який ви витрачаєте на «роблення». Навчання через дію та співпрацю з іншими є ключовими для методу Catalyst.

Звичайно, наші студенти також вивчають теорію, яка підтримує та збагачує їхню роботу. Але діяти найважливіше, і ми вважаємо, що частиною нашого обов’язку є надати їм принаймні частину з десяти тисяч годин навмисної практики, які, згідно з дослідженнями Андерса Ерікссона, повинні нам усім стати справжніми експертами.

Різноманітне творче навчальне співтовариство

Коли ми говоримо, що Catalyst — це безпечний простір для великих мрій, ми дійсно це маємо на увазі. «Безпечний» — це слово, яке вживається в наші дні, і, отже, воно потребує правильного визначення. У найпростішому вигляді це те, що ми маємо на увазі. Незалежно від того, звідки ви походите (віросповідання, культура, стать, колір шкіри), ми прагнемо створити простір, де ви відчуватимете вільність самовираження як творчої людини.

По-перше, у нашій школі навчаються представники понад 75 різних національностей. Це справді міжнародна спільнота. Але завжди є ще багато роботи. Це гора без вершини.

Наша команда продовжуватиме підніматися на цю гору та створювати інклюзивну спільноту, яка збагачує всіх нас і дозволяє нашим студентам процвітати як творчі та людські істоти.

Це поширюється на наш процес вступу. Для жодного з наших курсів не існує «правильного підходу». Наша спільнота стане сильнішою та зможе розповідати історії, які відображають світ, у якому ми живемо, і майбутнє, яке ми хочемо створити разом.

Ми вітаємо людей будь-якого віку, етнічної приналежності, гендерної ідентичності, фізичних здібностей, віросповідання, освіти, географічного положення та життєвого статусу. Приєднуйтесь до нас і розкажіть нам, як ми можемо зробити нашу спільноту складною, але безпечною для вас.

Особливості кампусу

У креативному медіа-мегаполісі Берліні, за вісім хвилин їзди на трамваї від Осткройца повз індустріальний ландшафт бетонних заводів і електростанцій, вимальовується культовий історичний комплекс Funkhaus.

Наш кампус на березі річки у Funkhaus є частиною історичної будівлі, яка колись була домом для радіомовної станції НДР і була одним із найбільших у світі багатостудійних комплексів у радянську еру.

Наші об’єкти, що відповідають галузевим стандартам, побудовані з думкою про одне: максимальний «практичний» доступ до того, що вам подобається. Подумайте про це як про свій власний технологічний майданчик.

Ви знайдете все це детально нижче на сторінці, але якщо у вас бракує часу, ось короткий огляд усього.

 • 31 студія звукозапису та виробництва музики/кіно
 • 110 повністю завантажених цифрових аудіостанцій Mac
 • 9 потужних робочих станцій VFX PC
 • 1 велика кіностудія з зеленим екраном
 • 2900 предметів, які можна забронювати, включаючи синтезатори, драм-машини, мікрофони, мікшерні пульти, попередні підсилювачі, FX, польові рекордери, MIDI-контролери, деки, CDJ, гітари, підсилювачі, педалі, бездротові системи, камери, освітлення, протитуманні машини, комплекти фільтрів, лінзи, вертушки ,
 • Привітна кухня з безкоштовною кавою та чаєм
 • Кілька красивих атмосферних локацій
 • Розташування на березі річки з шезлонгами та безкоштовним сонцем

  Прийом

  Терміни подання заявки

  • Кінцевий термін для заявників, яким потрібна студентська віза: п’ятниця, 29 березня 2024 року
  • Пріоритетний термін: п’ятниця, 5 квітня 2024 р
  • Кінцевий термін літнього короткого курсу: п’ятниця, 17 травня 2024 року
  • Кінцевий термін: п’ятниця, 31 травня 2024 року
  • Пізні заявки: з червня 2024 року

  Інші заявники (включаючи громадян ЄС/ЄАВТ): якщо вам не потрібна студентська віза, ми настійно рекомендуємо вам подати заявку до нашого пріоритетного терміну (5 квітня 2024 р.), щоб отримати найкращі шанси отримати місце на обраному вами курсі. Ви можете подати заявку до нашого останнього терміну (31 травня 2024 р.), хоча ми не можемо гарантувати, що ще будуть вільні місця. Якщо курс заповнений, вас додадуть до списку очікування.

  Пізні заявки: ми приймаємо лише пізні заявки від тих, кому не потрібна студентська віза. Якщо у нас ще залишаться місця на обраний вами курс, ми можемо приймати заявки, подані пізніше, з червня 2024 року. Якщо курс заповнений, вас додадуть до списку очікування.

  Як застосовувати

  Заявки на вступ до наших курсів у 2024 році вже відкриті. Усі заявки необхідно подавати в електронному вигляді через наш онлайн-портал заявок. Перш ніж натиснути посилання, прочитайте важливу інформацію про вимоги до вступу, процес прийому та те, що вам потрібно включити у свою заявку.

  Заява

  Форма заявки на Літній короткий курс займає лише одну сторінку. Ви повинні надати свої особисті та контактні дані, а також короткий виклад мотивації (250-300 слів). Якщо ви подаєте заявку на один із наших літніх курсів середнього або просунутого рівня, обов’язково розкажіть нам про свій попередній досвід роботи з предметом і відповідним програмним забезпеченням, якщо це доречно.

  Наша заявка на бакалаврат (сертифікат HE та ступінь бакалавра) має 7 розділів:

  • Вибір рівня курсу
  • Вибір курсу
  • Особиста інформація
  • Попередня освіта
  • Портфоліо
  • Особисте представлення
  • Правила та умови*

  Наша форма заявки на аспірантуру (MA) складається з 7 розділів:

  • Вибір рівня курсу
  • Вибір курсу
  • Особиста інформація
  • Попередня освіта
  • Проектна пропозиція магістратури
  • Портфоліо
  • Правила та умови*

  *Натиснувши «Надіслати» в кінці форми заявки, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання

  Вимоги щодо вступу

  Вік

  У нас немає верхнього вікового обмеження, але ми маємо мінімальний вік: 18 років. Щоб приєднатися до нас у 2024 році, ваша дата народження має бути до 31 грудня 2006 року. Якщо на початку вашого курсу вам все ще буде 17 років , нам знадобиться форма згоди від одного з батьків або законного опікуна, яку ми запросимо після того, як запропонуємо вам місце.

  Мова

  Усі наші курси викладаються англійською мовою, і абітурієнти повинні продемонструвати рівень IELTS 6. Ми не вимагаємо офіційних результатів іспиту, але ми оцінимо рівень англійської мови у вашій заявці та допоміжних матеріалах. Ми не вимагаємо знання німецької мови.

  Освіта

  Короткий літній курс: немає вимог до освіти

  Ступінь бакалавра (з відзнакою) / Сертифікат вищої освіти: закінчення середньої школи на рівні, який зазвичай дає змогу вступити до університету в країні, де його було отримано. Це, наприклад, A-Levels у Великобританії та Abitur у Німеччині. Ми не вимагаємо конкретних предметів чи академічних напрямків.

  MA: Ступінь бакалавра відповідної дисципліни з відзнакою (наприклад, 2:1 в системі університетів Великобританії).

  Якщо ви навчаєтесь на останньому курсі, будь то середня школа чи курс третього рівня, ви все одно можете подати заявку. Замість остаточного диплому надішліть нам стенограму ваших останніх або прогнозованих оцінок. Якщо мова оригіналу не є англійською або німецькою, будь ласка, також додайте переклад англійською мовою.

  Розташування

  • Berlin

   Funkhaus Berlin Nalepastraße 18, 12459, Berlin

  Запитання