Keystone logo
Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH Бакалавр мистецтв (з відзнакою) у сфері візуальних ефектів, цифрового мистецтва та анімації
Catalyst - Institute for Creative Arts and Technology GmbH

Бакалавр мистецтв (з відзнакою) у сфері візуальних ефектів, цифрового мистецтва та анімації

Berlin, Німеччина

3 Years

Англійська

Денне навчання

31 May 2024

Sep 2024

EUR 12 750 / per year *

На кампусі

* єдиний внесок; 11995 євро на рік - розстрочка

Введення

Опануйте новітні передові цифрові технології, створюючи 2D- і 3D-анімацію, цифрові зображення та рішення для візуальних ефектів для фільмів, ігор, AR/VR, живих виступів, інсталяцій та інтерактивного мистецтва. Наш дипломний курс занурює вас у світ візуальних ефектів і дизайну цифрового мистецтва з широким спектром «практичних» проектів, реальних записів, професійних робочих процесів та експериментальних практичних семінарів, які розширять ваш світогляд і зосередять вашу творчість вихід.

Протягом цієї мультидисциплінарної програми ви отримаєте важливі навички в цих ключових галузевих галузях, які необхідні для досягнення успіху в будь-якому напрямку, який ви вирішите розвивати у своїй кар’єрі художника та технолога. Наш проектний навчальний план дозволяє вам створювати портфоліо, одночасно формуючи свої академічні проекти відповідно до ваших професійних цілей та інтересів. Незалежно від того, чи цікавитеся ви іграми, анімацією, захоплюючими інсталяціями чи віртуальними ефектами на знімальному майданчику, ця програма надасть вам знання, спорядження, засоби та вказівки для реалізації ваших творчих і професійних цілей.

Створюйте та співпрацюйте

Співпрацюйте з кінорежисерами, продюсерами, акторами, музикантами та креативними людьми над багатьма фільмами та проектами цифрового мистецтва. Отримайте постійну підтримку, керівництво та наставництво від наших професійних наставників галузі, щоб відточити свої технічні навички, наростити свої творчі м’язи та створити портфоліо, відповідне галузі.

Створіть унікальну особистість

Досліджуйте нове творче мистецтво та нові форми оповідання, одночасно розвиваючи візуальний наратив, цифровий інтерфейс та досвід управління проектами. Розвивайте унікальне творче бачення та відкрийте свій артистичний голос. Створіть професійну мережу та розвивайте людські якості, необхідні для успішної кар’єри в індустрії технологічного мистецтва.

Карєрні можливості

Прийом

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання