CCQ Community College Of Qatar

CCQ Community College Of Qatar

CCQ Community College Of Qatar

Введення

В рамках значних національних інвестицій у розвиток людини та часткове виконання освітніх цілей, сформульованих у Катарському національному баченні 2030, Міністерство освіти та вищої освіти в штаті Катар створило Катарський громадський коледж (CCQ). Метою CCQ є надання різноманітного спектру освітніх можливостей, які включають: 2-річні академічні програми, які готують студентів до переходу в чотирирічні університети, 2 + 2 академічні програми, а також 2-річні програми, орієнтовані на кар'єру, для задоволення країни критичні потреби в робочій силі та робочій силі.

Громадський коледж Катару у співпраці з Х'юстонським коледжем відкрив свої двері вперше у вересні 2010 року, коли в кампусі Вест Бей було зараховано 308 студентів денної форми навчання. З тих пір, як коледж спостерігає збільшення кількості учнів кожного семестру. Сьогодні CCQ - це найшвидше зростаючий заклад у Катарі, в якому навчаються 5000 студентів у п’яти різних кампусах.

Коледж пропонує низку програм аспірантів та бакалаврів, які відповідають потребам робочої сили в Катарі. Серед них - дворічні програми наук та доценти наук для студентів, які бажають перейти в чотирирічні університети, високий попит на програми аспірантів та бакалаврів 2 + 2 та дворічні програми та програми прикладних наук. CCQ також пропонує короткострокову безперервну освіту та продані сертифікати навичок для тих, хто хоче вдосконалити свої знання та навички, щоб стати більш товарними на ринку праці. Крім того, CCQ співпрацює з низкою місцевих та міжнародних чотирирічних університетів, щоб надати студентам можливість безперешкодно переходити до університету, щоб отримати ступінь бакалавра, не втрачаючи підтвердження будь-якої їхньої курсової роботи.

Розташування

  • Doha

    Doha, Катар

    Запитання