Centenary College of New Jersey

Centenary College of New Jersey

Centenary College of New Jersey

Введення

Столітній університет має 150-річну традицію пропонувати високоякісні гуманітарні та професійні заняття, допомагаючи студентам здобути навички та зв'язки, необхідні їм для процвітання в сучасному світі.

Розташований у самому центрі історичного регіону Скайлендс на північному заході штату Нью-Джерсі, Centenary є приватною спільною та спільною університетською спільнотою - середовищем, де кожен професор та співробітник інвестує в успіх наших студентів.

У нашому головному університетському містечку в місті Хакеттстаун, штат Нью-Джерсі, кінно-спортивному центрі національного рівня та навчальних центрах поза містечком, ми зараховуємо близько 1100 студентів та майже рівну кількість дорослих та аспірантів. Наші студенти переслідують свої академічні інтереси в програмах бакалаврських, магістерських та професійних сертифікатів. Більше половини наших штатних викладачів здобули ступінь доктора наук.

Університет Столітнього пропонує акредитовані навчальні програми та всебічний навчальний досвід, щоб підготувати студентів до регіональних та глобальних професій критичної думки та цілеспрямованих дій у сприятливому середовищі, зануреному в культуру обслуговування.

Бути інтелектуальним, економічним та культурним серцем регіону Скайлендс.

Розташування

  • Hackettstown

    Jefferson Street,400, 07840, Hackettstown

    Запитання