Central College

Central College

Central College

Введення

Central College ( CENTRAL ) в Пелла, штат Айова, є приватним чотирирічним коледжем гуманітарних наук. CENTRAL відомий своєю академічною строгістю, лідерством та формуванням характеру, глобальним експериментальним навчанням, STEM (наука, технології, інженерія та математика), освітою зі стійкого розвитку, легкою атлетикою та сервісом. CENTRAL досвід укорінений у дослідженні та самовідкритті та покращений життям у житловій громаді з 1150 студентами. Central College цінує свої давні стосунки з Реформатською церквою в Америці.

Central College - це гуманітарний коледж, призначений допомогти студентам розкрити та розвинути їх найбільший потенціал. Керуючись своєю екуменічною християнською традицією, громада коледжу веде енергійне, відкрите розслідування для досягнення академічної досконалості.

Коледж виховує розвиток розуму, одночасно розвиваючи духовну та емоційну зрілість та фізичне благополуччя. CENTRAL інтегрує підготовку до кар’єри з розвитком цінностей, необхідних для відповідального громадянства, надаючи можливість випускникам ефективно працювати в місцевих, національних та міжнародних спільнотах.

Академічне співтовариство Central College присвячене навчанню студентів магістрантів. Близько 100 викладачів та 350 співробітників, які працюють повний та неповний робочий день, обслуговують приблизно 1100 студентів, які родом з Айови, 30 інших штатів та країн усього світу. Потужність глобальної мережі CENTRAL завдяки випускникам, батькам, донорам та корпоративним партнерам забезпечує значні можливості для коледжу та його студентів.

Розташування

  • Pella

    University Street,812, 50219, Pella

    Запитання