Keystone logo
Central Film School

Central Film School

Central Film School

Введення

Центральна кіношкола була створена в 2008 році запропонувати дуже особистий і практичне навчання по працюючих фахівців.

Центральна кіношкола забезпечує відповідну, практичну підготовку в сприятливій, спільної і творчому середовищі. Малий і доброзичливий, школа забезпечує безперервний доступ до вихователів і має один з найвищих показників студента-обладнання будь-якої школи у Великій Британії.

Школа є партнером Берти фонду, благодійної організації, яка чемпіони форми діяльності, які приносять зміни. Відповідно до цілей Фонду, Центральна кіношкола прагне розвивати таланти і підтримувати створення контенту, які можуть змінити стан речей в нашому світі, тому ми ввели нові курси магістра в галузі документального соціального впливу і режисерський вигадка.

Всі наші наставники працюють професіонали кіноіндустрії і включають в себе ті, на передньому краї нових і новітніх технологій.

Одним з ключових навчань в школі фільму є те, що в той час як технічна майстерність в кіно необхідно, це не може залучити і розважити аудиторію без справжнього уваги історії.

Ми хочемо розвивати студентів з ретельною і достовірній оцінці оригінального, візуального розповіді - вивчення процесу «генерації ідей», щоб провокувати нові і новаторські підходи до оповідання.

Школа допускає максимум ста студентів у всіх програмах щороку, щоб зберегти розміри класу відокремлене і дружню, щоб забезпечити максимальну взаємодію з наставниками, і дати великий доступ до всіх наших обладнанням і засобами.

Центральна кіношкола пройшов освітній візит моніторингу нагляду з боку Агентства щодо забезпечення якості вищої освіти (QAA) і отримали свою остаточну доповідь, який доступний в повному обсязі: www.qaa.ac.uk/reviews-and-reports/provider ? UKPRN = 10024024.

Моніторинговий візит привів до наступного результату: група моніторингу QAA прийшла до висновку, що Центральна кіношкола робить похвальний прогрес у здійсненні плану дій за результатами перевірки з питань освіти в області нагляду.

Розташування

  • London

    Central Film School London 3rd Floor, Universal House, 88-94 Wentworth Street, E1 7SA, London

    Запитання