Central Film School ба сценаристів (з відзнакою)
Central Film School

ба сценаристів (з відзнакою)

London, Великобританія

0 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

* на рік.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Сценарне BA з відзнакою ступінь є унікальна програма записи експрес що дає можливість дізнатися мистецтво і ремесло сценариста в прискореному темпі.

Під час цього два роки студенти ступінь отримати експертну вчення від роботи промисловості сценаристів, а також побачити роботу, яку вони написали репетирують і вистрілив.

Після розробки ваші навички сценариста, працюючи на вправах, сцен і коротких фільмів, студенти потім перейти до зосередитися на написанні художніх фільмів, для яких вони отримують професійну підтримку розвитку сценарію до качки в ексклюзивних зустрічей з британськими літературних агентів.

 • Денне ступеня Звичайно
 • 2 роки
 • В даний час приймає заявки на 2016 Лютий
 • Акредитовані університетом Глостершир

Бакалавра (з відзнакою) сценарію

Основний акцент робиться на розповідь і професійної практики. Тим не менш, студенти також забезпечений ретельного розуміння бізнесу та економіки художнього кіновиробництва, дистрибуції та міжнародному світі кінофестивалів. Наш підхід полягає в забезпеченні цілісного розуміння в світі розповідаючи історії для великого екрану. Ми вважаємо, що це найкращий спосіб, щоб підготувати студентів до майбутньої зайнятості.

БА (з відзнакою) Сценарне курс навколо мистецтва і ремесла розповіді.

Вона була розроблена, щоб підготувати випускників до зайнятості шляхом надання їм навичок, затребуваних роботодавцями не тільки в кіно і на телебаченні промисловості, а й, все частіше, у світі відеоігор.

Курс охоплює істину прислів'я, що "письменники пишуть", і тому, за допомогою нашого видатного реєстр професіоналів індустрії, як вихователів, студенти зобов'язані застосовувати свої знання в сценарії під час їх перебування на курсі.

Основні теми курсу

 • Курс Б.А. сценарію поставляється в якості інтенсивної програми прискореної протягом двох років.
 • Курс поставляється в менших розмірів класу і фахівець семінарів груп.
 • Курс включає в себе вище нормального частка запланованих контактних годин - 40% - для відображення дух фільму школи надання нових письменників з істотною одна до одного часу розробки.
 • Курс постачається виключно працюючих фахівців галузі, у тому числі керівників розвитку сценарію з Британського кіноінституту, завод Script, BBC і ряд виробничих компаній. Це є невід'ємною частиною школи майстер-підмайстер стилі викладання.
 • Професійні актори етап багато роботи студентів.

Наші студенти активно заохочувати співпрацю з БА практичних студентів кіновиробництва, щоб їх сценарії у виробництво. Це і частина курсу і щось заохочується за межами курсу.

Дворічний Б.А.

Важливо знати, що в той час більшість Великобританії BA курсів останні три роки, ми стискаємо курс в два, щоб зберегти за навчання до мінімуму. Це означає, що курс високою інтенсивністю і вимагає повної прихильності протягом усього дворічного періоду. Наші студенти завжди зайняті завдань і дипломних фільмів і, звичайно не працює з початку вересня до вересня наступного року після, на відміну від більшості навчальних програм, де студенти сидять свої іспити навесні.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр мистецтв (з відзнакою) в галузі сценарного мистецтва
  • Berlin, Німеччина
 • Фільм BA відзнаки
  • Dubai, Сполучені Арабські Емірати