Keystone logo
Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Введення

Раз, коли ви отримаєте в коледжі буде частиною його історії: багато друзів; досвідом; нові шляхи і розвиток кар'єри повинні бути побудовані.

Ньютон честь брати участь в цій фазі його життя і завжди буде вболівати за свого особистого і професійного успіху.

Відвідайте наші частини, сприяти обміну між кампусу, обмінюватися ідеями, дослідження, веселитися, насолоджуватися стільки, скільки це можливо. Наш факультет, штат і структура тут для того, щоб на цей раз є найбільш вигідним можливо.

Ваше майбутнє: це те, що Ньютон ще думає. Тому, коли ви вирішили побудувати свою історію з нами, ми знаємо, що ваша мета полягає в задоволеності роботою. Щоб досягти піку свого потенціалу, об'єднати традиції і сучасність в кращому структури. Ми пропонуємо широкий спектр традиційних студентів, технологічних і відстані, і випускник. Академічний рівень високої якості з 80% викладачів складається з вчителів і лікарів, сучасні лабораторії, центри і практики центрів в різних областях знань і наукових досліджень і поширення програм. На додаток до визнаним якістю викладання і зосередитися на практиці, Ньютон постійно інвестує в стосунках з ринку, встановлення важливих партнерських надати своїм студентам кращих перспектив і можливостей для розвитку кар'єри.

Розташування

  • Belo Horizonte

    R. Mal. Foch, 15 - Grajaú, Belo Horizonte - MG, 30431-189, , Belo Horizonte

    Запитання