Keystone logo
© Carrianna Field
CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

Введення

У CESTE, Escuela Internacional de Negocios , ми пропонуємо вам іншу модель навчання. Для студентів вищих навчальних закладів: офіційні ступені та ступені магістра, створені за найкращою освітньою моделлю у світі: британською. Для професіоналів і керівників: важливі престижні сертифікати, програми для керівників і коучингові послуги, які допоможуть вам подолати наступний виклик у вашій професійній кар’єрі. У рамках навчального проекту CESTE ми робимо внесок у підготовку керівників і менеджерів, які, володіючи знаннями про найсучасніші технології, є чесними, відданими справі та підприємливими людьми. Щоб досягти цього, ми з нетерпінням чекаємо застосування найбільш інноваційних методологій, і ми знайшли в системі британських університетів модель для включення в наші програми. Для нас студент є головним героєм свого процесу навчання, і ми всі готові співпрацювати з ним у досягненні його академічних, особистих і професійних цілей.

місія

Студенти є центром нашої роботи та причиною нашого існування.

Навчайте та навчайте людей із підприємницьким покликанням, компетентних у вирішенні викликів цифровізації та служіння суспільству, чесних і солідарних, які здатні генерувати цінність у своїх компаніях, організаціях та громадах.

Розвивайте навчальний досвід за допомогою інноваційних методів і практичної орієнтації щодо змісту, навичок і компетенцій, що дозволить їм розвиватися особисто та професійно.

Ми працюємо над забезпеченням і покращенням якості навчання та навчаємось у найкращих, щоб сприяти працевлаштуванню студентів, при цьому вони є центром їхнього навчального процесу.

вид

Інноваційні методології та відданість майбутньому.

Ми хочемо, щоб наш внесок в освіту, інноваційний і в постійному контрасті з реальними потребами, дозволив компаніям і професіоналам як в Арагоні, так і на тих територіях і в країнах, до яких ми можемо охопити наші програми, розвиток і перспективи економічного зростання.

Як університетський центр, ми розуміємо, що наш внесок має охопити не лише молодих людей, але й професіоналів, які знаходять у нас постійне покликання продовжувати навчання та бути в захваті від зростання навичок та професійних можливостей.

Цінності та культура

Розвиток наших студентів, їхня роль у процесі навчання, як у змісті, так і вміннях, а також наша прихильність до середовища, в якому ми присутні з нашою роботою, є центром цінностей і нашої політики в розвитку нашої місії та бачення .

Ми уточнили це, беручи до уваги те, що було отримано від наших контактів з UWTSD (Університет Уельсу Трініті Сент-Девід), через:

 • Співпраця та встановлення низки стратегічних відносин на регіональному, національному та міжнародному рівнях. Ці типи мереж можуть надихнути наших студентів, співробітників і партнерів на створення нового майбутнього навчання.
 • Інклюзивність через ставлення студентів на перше місце та захист безперервного навчання без бар’єрів. Ми підтримуємо студентів будь-якого походження та на всіх етапах їхньої освіти. Ми супроводжуємо другий шанс і процеси професійного переосмислення.
 • Можливість працевлаштування та креативність, використання переваг підприємництва, досліджень, творчих та підприємницьких навичок наших студентів, можливість пропонувати освітні програми, які пропонують їм найкращі можливості для працевлаштування та розвитку своїх навичок, які можна передавати.
 • Сталий розвиток через системний підхід, який пропонує змістовні та відповідні освітні шляхи та сприяє соціальній відповідальності та навчанню.
 • Зобов’язання співпрацювати у розвитку територій, на яких ми ведемо роботу, з особливим акцентом на Арагон, приділяючи увагу потребам розвитку та зміцненню його сильних сторін, і присвячуючи цьому всіх.
 • Концепція глобального громадянства через розвиток інших багатонаціональних заходів і можливостей для наших студентів, персоналу та партнерів.
 • За підтримки наших академічних партнерів розвиток дослідження та його соціальний вплив відповідно до його цілей.

Професійні акредитації: усі наші програми

У CESTE наша різноманітність освітніх програм регулюється винятковою методологією: британською. Наші студенти отримують переваги не лише від офіційної кваліфікації Університету Уельсу, але й від власної акредитації CESTE . Крім того, наша співпраця з провідними організаціями з різних секторів дозволяє нам пропонувати різноманітні додаткові сертифікати.

Маючи низку варіантів, включаючи ступінь MBA, ступінь магістра, ступінь магістра, ступінь бакалавра та професійну акредитацію, ми прагнемо сприяти вашому академічному та професійному зростанню.

Особливості кампусу

Наш штаб

Ми розташовані в одному з найтихіших і найкрасивіших районів Сарагоси (Іспанія), поруч із Імператорським каналом Арагону, поруч із одним із найважливіших спортивних центрів міста та школою Святого Сімейства. Наша штаб-квартира розташована у нашій власній будівлі, де є аудиторії, офіси, робочі кімнати та резиденція для іноземних студентів.

Привілейоване розташування

Ми знаходимося в одному з найтихіших і найкрасивіших районів міста Сарагоса (Іспанія), через яке проходить Імператорський Арагонський канал.

Поруч із нашою штаб-квартирою знаходиться стадіон Касабланка, спортивний центр із чудовими зручностями, де ви можете насолоджуватися та займатися багатьма видами спорту (футбол, теніс, падл-теніс, плавання...), а також має басейн з підігрівом, тренажерний зал, спортивні майданчики. релаксація та естетика.

Наші класи та приміщення

Наша штаб-квартира, розташована на чотирьох поверхах, має класні кімнати та робочі приміщення, обладнані для презентацій, командної роботи чи творчих занять усіх видів відповідно до нашої освітньої моделі.

Нещодавно ми модернізували мережу WIFI, ще більше покращивши високошвидкісне підключення до Інтернету в наших приміщеннях.

Незважаючи на те, що цифровий світ радикально змінив наукові дослідження, наша бібліотека залишається місцем для зустрічей і командної роботи.

Нарешті, Актова зала – це унікальний простір, який ми присвячуємо видатним моментам академічного життя, а також сесіям і презентаціям особливої важливості.

  Прийом

  Щоб подати заявку на вступ до міжнародної бізнес-школи CESTE в Іспанії, заявники повинні відповідати академічним вимогам, які включають

  • Закінчена середня школа або цикл навчання за предметом.
  • Потім вони повинні заповнити онлайн-анкету та подати її разом з необхідними документами.
  • У деяких випадках може знадобитися вступна співбесіда.

  Стипендії та фінансування

  CESTE надає стипендії та допомогу через програму CESTE Foundation, а також для студентів із блискучою успішністю. Дізнайтеся про можливості на цій сторінці.

  Стипендії фонду CESTE

  Фонд CESTE , Education and Business вивчатиме заявки на отримання стипендії від студентів, зацікавлених у навчанні в CESTE , які мають економічні труднощі та хорошу успішність.

  Ці стипендії пропонуються новим іспанським студентам (або резидентам Іспанії) і можуть сягати до 50% вартості навчання у випадку університетського ступеня та до 80% у випадку магістра.

  Доступні інші стипендії

  Університетська кар'єра

  Для програм бакалавра з бізнес-менеджменту та бакалавра з прикладних обчислень пропонуються наступні стипендії, гранти та плани професійної кар’єри для «Академічної майстерності»:

  • 15 стипендій для нових студентів до 50%
  • 5 стипендій для доступу до 2-го циклу ступеня до 25%

  Магістерські програми

  Для програм МВА, магістра фінансового менеджменту, магістра мереж і кібербезпеки та магістра науки про дані та штучного інтелекту присуджується 20 стипендій «Академічна досконалість» розміром до 80%.

  Колишні студенти та працівники організацій, що входять до CESTE Business Club

  Загалом випускники програм CESTE та співробітники компаній-учасниць Бізнес-клубу матимуть знижку 10% на будь-які навчальні програми, запущені CESTE .

  Партнери фонду CESTE

  Пільгові економічні умови ціни та фінансування.

  Рейтинги

  Модель британського університету, яка завжди займає перші позиції у світовому та європейському рейтингу університетів (4 з 6 найкращих університетів світу є британськими), і гарантується високими стандартами QAA (Агентство забезпечення якості вищої освіти від Сполучених Штатів Америки). Королівство).

  Розташування

  • Zaragoza

   Paseo de los Infantes de España, 3, 50012, Zaragoza

  Запитання