Keystone logo
Universidad CEU - Cardenal Herrera

Universidad CEU - Cardenal Herrera

Universidad CEU - Cardenal Herrera

Введення

Співтовариство CEU - UCH

Університетське співтовариство на службі суспільству

Наша місія

Ми є Католицьким університетом, піонером у розробці інноваційних освітніх проектів. Ми орієнтуємось на допомогу людям, які навчаються з нами, розуміти дисципліну, яку вони навчають, та розвивати свою професійну діяльність з чесністю та відповідальністю. Наша довідка - це цінності християнського гуманізму, які становлять наш критерій думки та дій для поліпшення суспільства.

Ми прагнемо до глобалізованого суспільства, до якого ми хочемо сприяти:

 • Повністю навчені люди, готові розвивати громадське життя та сприяти покращенню їхнього середовища.
 • Відповідні дослідження та передача знань та інновації.
 • Підприємницька ініціатива, що застосовується для ділових та соціальних проектів.

Наше бачення

Ми прагнемо консолідувати себе як глобальний університет, інноваційний у своєму дусі та підприємницький у своїй діяльності, який передає це ставлення до університетської спільноти, щоб передати їх суспільству. Університет зосереджений на формуванні цінних людей у всіх сенсах - інтелектуальних, професійних та людських - і робити це краще і краще.

Університет прагне створити сам по собі та через своїх випускників вплив на суспільство, що сприяє його вдосконаленню та стає міжнародним референтом у сфері вищої освіти.

Зобов'язання та відповідальність

Ми роздумуємо про наслідки наших дій та дотримуємося правил, які керують нами, і зобов'язаннями, які ми ставимо.

Адвокат університету СЕУ-Уч

Ця цифра забезпечує повагу прав та свобод професорів, студентів та працівників адміністрації та служб, з огляду на дії різних університетських структур та служб.

Їхні дії завжди спрямовані на поліпшення якості університетів у всіх областях і не підлягають будь-якому імперативу мандату відповідно до принципів незалежності та автономії.

Гідність і цілісність

Ми визнаємо притаманне цінності кожної людини як раціонального та вільного буття.

Ми прагнемо до рівності чоловіків і жінок. Ми як організація і як передавачі знань та цінностей.

Елемент рівності

Еволюція суспільств у бік більш справедливої ​​реальності, необхідно, щоб вона проходила шляхом інкорпорації в умовах рівності всіх чоловіків і жінок, що належать до неї. Університети, як центри передачі знань, також повинні прийняти це зобов'язання, використовуючи наявні у них механізми, такі як підрозділи рівності, і таким чином досягти поставлених їм завдань.

 • Він інформує та консультує керівні органи університету щодо політики рівності.
 • Готує, впроваджує та оцінює плани рівноправності в університеті, який визначатиме цілі та стратегії, які мають бути досягнуті з точки зору сприяння рівному поводженню та можливостям в університеті.
 • Вона інформує про правила університету та про процедури, що впливають на гендерну рівність та можливості.
 • Він підтримує проведення досліджень з метою сприяння рівності.
 • Стимулює знання співробітниками університету та студентами принципу рівності.
 • Розповсюджує діяльність, що проводиться з питань рівності.

Повага та співпереживання: ми приділяємо особливу увагу відносинам з іншим, визнаючи гідність кожної людини та її роботу. Ми чуйні до обставин і потреб інших людей, і ми дбаємо про кожну людину, яка просить про допомогу чи керівництво.

Солідарність: ми припускаємо, що спільне блага - це більше, ніж сума певних активів, і ми знаємо, що колективні зусилля дозволяють нам досягти досягнень, яких неможливо досягти індивідуально.

Професіоналізм. Ми прагнемо відповідати очікуванням людей, з якими ми пов'язані, і намагаємось з точністю розвивати професійну діяльність, яку кожна з них довірила.

Інновації: ми відчуваємо інноваційний університет у багатьох відношеннях. Ми пропонуємо нові ідеї та ініціативи, щоб адаптуватися до змін та нових соціальних та професійних рамок.

Інтеграція: ми віримо в цінність різниці, і ми припускаємо, що ми є частиною одного і того ж цілого, спільноти CEU. Ми доповнюємо наші відмінності, оскільки ми вважаємо їх цінними, збагачуючи себе культурно та особисто.

Розташування

 • Valencia

  Universidad CEU Cardenal Herrera C/ Luis Vives, 1

Запитання