Chadron State College School of Liberal Arts

Chadron State College School of Liberal Arts

Chadron State College School of Liberal Arts

Введення

Державний коледж Чадрон, заснований у 1911 році, є єдиним чотирирічним регіонально акредитованим коледжем у західній половині штату Небраска. Будучи державною установою, корінням якої є освіта вчителів, штат Чадрон перетворився на всеосяжний коледж із широким спектром бакалаврських та аспірантських програм. Коледж пишався своєю доступністю та доступністю та цінує різноманітність та включеність у людей та думки. CSC також прагне використати вражаючий досвід та результати для своїх студентів та співробітників і визнає, що залучення студентів та навчання є головним компонентом його місії:

"Державний коледж Чадрон надає досвід, який сприяє розвитку обізнаних та залучених лідерів та громадян для збагачення регіону Високих рівнин та за його межами".

Коледж вирішив відсвяткувати співпрацю та старанно працює, щоб створити гармонію між кожним відділом в університеті. Насправді, вирівнювання є найважливішим елементом штату Чадрон 2030, колекції стратегічних планів коледжу. Держава Чадрон 2030 об'єднує Генеральний академічний план, Генеральний план університетського містечка та комплексну кампанію Державного фонду Чадрону. Всі троє працюють разом, щоб створити якісне навчальне середовище для студентів та привабливе та корисне місце для життя та роботи.

Розташування

  • Chadron

    Main Street,1000, 69337, Chadron

    Запитання