Charter College - Including Aviation

Charter College - Including Aviation

Charter College - Including Aviation

Введення

Чартер-коледж - це приватний, незалежний вищий навчальний заклад, який підкреслює новий напрямок освіти. Чартер-коледж - це не коледж чи університет гуманітарних наук. Натомість Charter College бере найкращі елементи кожного з цих шанованих навчальних закладів, щоб створити унікальний та інноваційний досвід, який відповідає потребам наших студентів.

Ми пропонуємо програми професійної підготовки у зростаючих галузях охорони здоров’я, бізнесу, ветеринарного асистента, інформаційних технологій та вибраної професійної кар’єри. Ми пропонуємо нашим студентам освіту, орієнтовану на кар’єру, яка відповідає сучасній робочій області та інтегрована з галузевими технологіями, програмним забезпеченням та обладнанням.

Завдяки нашій відданості успіху наших студентів, ми проводимо нескінченні дослідження, які типи середовищ є найкращими для загального зростання студентів, а потім ми їх створюємо. Ми пропонуємо сучасні лабораторні лабораторії та приміщення, досвідчених інструкторів та гнучкий графік занять.

Розташування

Розташування
 • Vancouver

  Southeast Mill Plain Boulevard,17200, 98683, Vancouver

  • Long Beach

   West Broadway,100, 90802, Long Beach

   • Pasco

    outlet dr,5278, 99301, Pasco

    • Los Angeles

     State University Drive,5151, 90032, Los Angeles

     • Sandy

      700 East,9485, 84070, Sandy

      Запитання