© Eva Dang
Chartered Institute Of Management Accountants

Chartered Institute Of Management Accountants

Chartered Institute Of Management Accountants

Введення

Chartered Institute Of Management Accountants ® (CIMA), заснований в 1919 році, є провідним і найбільшим у світі професійним органом бухгалтерів з управління.

CIMA допомагає приватним особам та компаніям досягти успіху, використовуючи всю потужність управлінського обліку - не просто бухгалтерського балансу, а бухгалтерського обліку бізнесу.

Разом з Американським інститутом сертифікованих бухгалтерів (AICPA), ми створили в 2012 році призначення Chartered Global Management Accountant (CGMA), щоб надати членам новий рівень ресурсів та визнання.

Програма CIMA спирається на унікальні принципи глобального управлінського обліку CGMA © та CGMA Competency Framework, щоб надати людям здібності високого рівня, щоб допомогти їм досягти стійкого успіху як у бізнесі, так і у фінансах.

Ми надаємо послуги з постійного професійного розвитку, фінансуємо наукові дослідження, розвиваємо лідерство, контролюємо професійні стандарти, підтримуємо етичний кодекс для членів і працюємо з зовнішніми провайдерами навчання та службами оцінки, щоб забезпечити кращий досвід навчання та експертизи.

У 2017 році члени CIMA та AICPA створили Асоціацію міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів для об'єднання та зміцнення бухгалтерської професії у всьому світі. Представляючи впливову мережу з понад 650 000 членів та студентів з питань управління та державного обліку, Асоціація готує бухгалтерів до сучасних викликів та можливостей завтрашнього дня.

Для практики бухгалтера з управління вам знадобиться відповідна професійна кваліфікація. Є кілька постачальників кваліфікацій, але CIMA є світовим лідером у навчанні з бухгалтерського обліку в галузі управління. Наша кваліфікація є сучасною, інноваційною і призводить до отримання статусу дипломованого бухгалтера (CGMA), єдиного визнаного в усьому світі управління бухгалтерами.

Будь-хто може навчатися в CIMA, щоб стати CGMA. Як розпочати роботу, залежить від вашої існуючої кваліфікації.

Розташування

  • London

    The Helicon One South Place London, EC2M 2RB, London

    Запитання