Chowan University

Chowan University

Chowan University

Введення

Chowan університет є Християнський освітній інститут заснована в 1848 році баптистських сімей і їм Chowan - що означає "люди півдня" - на честь племені американських індіанців Алгонкин Chowanook. Для більш ніж 165 років, Chowan користується довгу і видатну традицію віри і освіти в Північно-Східній Північна Кароліна. Наша місія полягає, щоб забезпечити турботлива середу характеризується Християнські цінності і інтелектуальна свобода в яких студенти можуть отримати знання, навички, креативність та етичні цінності, які вони повинні процвітати в умовах мінливої, культурно різноманітної глобального суспільства.

Chowan університет прагне до служіння середні студентів. По "середньому" ми маємо на увазі студентів з ГПД від 2.25-3.25 і "середніх" СБ оцінки (близько 1300 за три-частиною SAT). Студенти нижче цих критеріїв можуть бути допущені, якщо вони показують прихильність до досвіду Chowan університету і наукового потенціалу.

Багато хто з наших студентів є студентами першого покоління коледжу, який означає, що їхні батьки не ходити в школу або завершити вищу освіту. Тому що Chowanприхильність "з індивідуальною уваги в Християнська середу, Ці студенти процвітають на Chowan університет. Chowan університет спільнота прагне вірити й жити поза вчення Ісуса Христа. Ця мета досягається за допомогою наставництва, міністерства і викладання християнської викладачів і співробітників, і місія і послуг досвіду на території кампусу, в суспільстві, в Сполучених Штатах, і в усьому світі.

Наша команда пастирської служіння кампус надає можливості для студентів, щоб рости у своїй вірі в той же час для задоволення потреб інших людей. Місцеві, національні, і міжнародні поїздки місії, учнівство, гуртожиток дослідження Біблії, наставництво, і багато один на один уваги і молитви дати студентам перетворює освіту.

Всі студенти, які прагнуть завершити свою ступінь в Chowan університет мають надійти в вступний курс про Біблію. Студенти також повинні бути присутні кілька точок зору подій, які щотижня, в яких беруть участь цілісний доповідями і лекціями, релігійні свята, театральні вистави та інші заходи, пов'язані з громадами Chowan.

Ми тут не для зомбування нікого, але, щоб показати їм християнський спосіб життя, як показали в житті і служінні Ісуса Христа. Нехристиянські і студенти з інших релігійних традицій поваги і вітав тут і процвітати в цьому середовищі.

Розташування

Розташований в самому невеликого історичного міста Мерфрісборо на північному сході Північної Кароліни, Chowan університет в декількох хвилинах їзди від пляжів Північної Кароліни і Вірджинії. Chowan також в декількох хвилинах їзди від багатьох зручностей, у тому числі магазини, ресторани, парки розваг, і мегаполісах, таких як Вірджинія-Біч.

Місто Murfreesboro це невелика громада, що мітинги навколо кампуса. Chowan має найкраще з обох світів; Мерфрісборо невеликий, сейф співтовариство, але великі міські зручності знаходяться в декількох хвилинах їзди від готелю.

Chowan університет знаходиться на 450+ акрів кампусу в оточенні лісистих районах і кілька озер. Ми знаходимося в тій частині Північної Кароліни, позначеного як "внутрішній банків," кампус, і наша відображає природну красу Берегового каналу.

Мерфрісборо відчуває все чотири сезони, але характеризується м'яким кліматом. Середня висока температура під час шкільних місяців 65 градусів за Цельсієм (18).

Значення цінностей освіти

Chowan університет відомий тим, що "віра в майбутнє." Набагато більше, ніж гасло, наша місія полягає в забезпеченні освіти, який перетворює звичайні студентів в надзвичайних випускників. Ми робимо це сумлінно, довіряючи Богові в особі Ісуса Христа, з оптимізмом на успіх кожного студента. Наш факультет приходять Chowan вчити, радити, і займатися студентів у класі, на полях і кортах конкуренції, і впродовж позакласних заходів. Віра в дії підкреслює все, що ми робимо. Це не досить, щоб навчити студентів, як і що думати; ми вчимо студентів, як жити з честю і совістю, використовуючи свої голови, серце і руки.

"Ісус же зростав мудрістю, і зрілості, і в любові у Бога й людей». Луки 2:52

Керівник: ми викладаємо У Chowan, студенти будуть проходити заняття з дисциплін науки, образотворчого мистецтва, літератури, історії, охорони здоров'я та релігії. Але що ще більш важливо, вони дізнаються, як кожна дисципліна відноситься до інших. Наша інтегрована освіту виробляє виняткові мислителів, які можуть розібратися у світі, в якому ми живемо.

"І те, що ви чули від мене при багатьох свідках, те передай вірним людям, які також будуть спроможні й інших навчити." - 2-е Тимофію 2: 2

Серце: Ми радимо

Викладачів і співробітників, які оточують наших студентів йти разом з ними і надихати їх професійні та особисті мрії з пристрастю. Факультет радники наставник студентам один-на-один і послідовно моделювати і стимулювати праву і здоровий прийняття рішень.

"Не відповідає зразку цього світу, але перемініться відновою вашого розуму. Тоді ви будете мати можливість перевірити і затвердити те, що Божа воля-його добре, приємність та досконалість воля". - Римлян 12: 2

Руки: Ми займаємося

Можливості для обслуговування рясніють членам спільноти Chowan. Студенти приєднатися викладачів і співробітників, щоб перевести те, що вчив і те, що дізнався в те, що зроблено. З одягу нужденним в нашій громаді, щоб любити дітей-сиріт з ВІЛ / СНІДом в Південній Африці, ми серйозно нашу місію, щоб забезпечити світло і істину в ім'я Ісуса Христа.

"Істинно кажу вам, що ви зробили одному з найменш з цих братів і сестер моїх, ви зробили для мене." - Метью 25:40 Ми надаємо гуманітарну освіту, яке кидає виклик всій студента. Перетворені життя наших студентів дати значення до того, що ми робимо в Chowan університету.

Розташування

Розташування
  • Murfreesboro

    One University Place, 27855, Murfreesboro

    • facebook
    • twitter
    • instagram

Запитання