Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Chulalongkorn University

Chulalongkorn University

Chulalongkorn University

Введення

Академічна перлина в самому серці Бангкока, Chulalongkorn University - це перший і найпрестижніший університет Таїланду. Заснований у 1917 році королем Ваджіравудхом на честь його батька, короля Чулалонгкорна, університет з моменту свого створення славився своєю академічною досконалістю. Сьогодні він виріс і охопив 26 навчальних підрозділів (19 факультетів, 3 школи, 3 коледжі, 1 інститут), в якому навчається близько 26 000 студентів та 11 000 аспірантів та 3000 викладачів.

Chulalongkorn University постійно інкубує передові програми для розвитку знань, безпосереднього досвіду та розуміння серед своїх студентів. Університет заохочує та підтримує своїх викладачів та наукових співробітників, а також аспірантів створювати впливові інновації в різних дисциплінах, які можуть сприяти сталому розвитку країни та регіону. Заняття, академічні заходи та позакласні заходи організовані таким чином, щоб випускники Чули були готові вести своє життя як глобальні громадяни, реагуючи на поточні та майбутні потреби суспільства, маючи можливість застосовувати знання, отримані в університеті, для працювати в будь-якій точці світу та з багатонаціональними колегами. Університет запропонував широкі можливості не лише для студентів з Тайланду, а й для іноземних студентів продовжувати свої академічні заняття в області, яка їх цікавить, під керівництвом своїх шанованих викладачів. Допомога їм буде доступна з першого дня навчання студентами Чули до закінчення навчання. Поряд зі своїми спробами підвищити якість вищої освіти, Chula також надавала послуги в різних формах широкому загалу. Його викладачі та дослідники використали результати своїх досліджень та досліджень, щоб внести свій вклад у вирішення нагальних і безпрецедентних проблем, з якими стикається суспільство як внутрішнє, так і міжнародне. Досвідчений викладацький склад, компетентні студенти та академічні програми, які невпинно вдосконалювались та пристосовувались для забезпечення їх відповідності сучасним вимогам, дозволили Chulalongkorn University здобути посаду провідного національного університету Таїланду, і його поточна місія полягає в тому, щоб стати національний університет світового класу.

Chulalongkorn University","author_url":"","source":""}" />

Наші святкування "100 років гордості Чула" вже розпочались! Приходьте, приєднуйтесь до нас! Давайте разом підемо до нового століття досконалості Chulalongkorn University !

Розташування

  • Bangkok

    Phayathai Road, Pathumwan, Bangkok, 10330, Bangkok

Запитання