Keystone logo
CIS University Endicott International

CIS University Endicott International

CIS University Endicott International

Введення

Університет CIS, американський університет у Мадриді, був заснований у 1981 році. Він знаходиться в самому серці Мадрида, в одній із найкрасивіших частин міста. До нашої будівлі легко дістатися та вона знаходиться в надзвичайно безпечному районі. Ми пишаємося тим, що пропонуємо студентам американську вищу освіту, яка особливо характеризується практичним методологічним підходом.

Університет СНД — це надзвичайно згуртована навчальна спільнота, яку часто називають «як велика родина». Адміністратори та викладачі роблять усе можливе, щоб нашим студентам було комфортно, коли ми проводимо їх через те, що зрештою стане однією з найбільших подій у їхньому житті в надзвичайно міжнародному середовищі — у багатьох випадках у чужій країні. Кожен член нашого персоналу та викладачів Університету СНД жив або навчався за кордоном, тому ми розуміємо потреби наших неіспанських студентів, які роблять Мадрид своїм тимчасовим домом, а також потреби наших іспанських студентів, які зрештою закінчать свій бакалаврський ступінь. ступінь в іншому місці.

Переваги американської системи

Американська система вищої освіти була впроваджена в усьому світі за одними з найкращих і найуспішніших моделей на планеті.

Основними перевагами «американської системи» є:

 • Менший ризик академічної неуспішності. Оскільки молоді люди рідко знають зі 100% упевненістю, чим вони хочуть займатися через десять років, студенти не зобов’язані бути замкненими в області навчання, у деяких випадках, уже на другому курсі середньої школи. Студенти навіть не зобов'язані остаточно вибирати, коли вступають до коледжу. Студентів заохочують до вибору спеціальності або спеціалізації, але, звичайно, не карають, якщо вони передумають протягом перших двох років навчання, яке здебільшого передбачає загальноосвітні вимоги, які є майже універсальними для всіх освітніх програм. До третього курсу студенти повинні прийняти рішення, але, знову ж таки, студенти третього курсу зазвичай мають кращу позицію для прийняття такого рішення.
 • Змінити освітні програми дуже легко, тому що загальні курси, необхідні для всіх спеціальностей, що пропонуються в Університеті СНД, залишаються незмінними, незалежно від того, чи студент вивчає бізнес чи журналістику. Так само, якщо студент змінить бізнес на журналістику, бізнес-курси задовольняють безкоштовні факультативи, включені в загальну курсову роботу. Це справді найгнучкіша система у світі, і ми вважаємо, що молодим студентам потрібен час і свобода, щоб дізнатися, ким вони є, замість того, щоб бути академічно замкненими на чомусь, про що вони одного дня можуть пошкодувати та образитися.
 • Кредитна система є послідовною серед американських коледжів та університетів у всьому світі, тому передача також є відносно простою.
 • Студенти організовують і розробляють свої розклади курсів під наглядом і керівництвом наших досвідчених деканів.
 • Він базується більше на практичному застосуванні концепцій, ніж на теорії. Ми глибоко віримо, що студенти вчаться краще, фактично роблячи те, що вони вивчають, ніж просто намагаючись запам’ятати дані. Дані важливі, але потрібен менш абстрактний спосіб мислення про них, щоб переконатися, що інформація справді засвоєна.
 • Є щотижневі завдання, тому навчання відбувається щодня, а не зубритися в кінці семестру на іспити. Розвиток навчальних навичок таким чином, як правило, стає надбанням на все життя.
 • Безперервне оцінювання сприяє послідовності та заохочує студентів робити все можливе, навіть якщо вони виконують гірше, ніж очікувалося, на іспиті чи проекті, оскільки вони мають безліч можливостей продемонструвати свої знання та здібності.
 • Студентів мотивує багато короткострокових цілей, а також велика відповідальність за свій графік навчання та навантаження.

Академічний партнер: Коледж Ендікотт

З 1995 року Університет СНД тісно співпрацює з нашим академічним партнером, коледжем Ендікотт у Бостоні (Массачусетс). Партнерство, яке дозволяє студентам, які навчаються в Університеті СНД, отримувати кредити Endicott College.

Після закінчення перших двох років навчання в Університеті СНД студенти мають можливість закінчити останні два роки з нами або подати заявку на переведення до Endicott College (наш сестринський кампус) або до будь-якого американського університету в світі.

Акредитація

У 1995 році Університет СНД і Ендікотт-Коледж уклали угоду про приєднання, згідно з якою студенти Університету СНД отримують кредити Ендікотт-Коледжу, які можна передати в будь-який коледж чи університет США.

Endicott College (Массачусетс, США) акредитований Комісією з вищої освіти Нової Англії (NECHE).

Університет СНД уповноважений Мадридським співтовариством як іноземний університет в Іспанії (BOCM номер 81, 6 квітня 1998 року та BOCM номер 134, 7 червня 2019 року).

Статистика

 • Учнів у класі: 15,4
 • 15 Співвідношення студент/вчитель
 • Практику проводять 100% наших студентів
 • 600+ годин обов'язкового стажування
 • Іноземні студенти з 35+ країн
 • Рівень працездатності 95%.
 • 60% міжнародного факультету
 • 100% англійською мовою

  Прийом

  Вимоги до прийому

  • Заповніть форму заявки онлайн.
  • Академічна довідка: файл, що містить оцінки за останні чотири роки.
  • Рекомендаційний лист від вашого коледжу/середньої школи.
  • Фотокопія національного посвідчення особи (DNI) або паспорта.
  • Есе Особиста заява: текст англійською мовою із 500–650 слів, у якому пояснюється, чому ви вважаєте себе хорошим кандидатом.
  • Онлайн оплата вступного внеску.

  Особисті співбесіди та вступні іспити

  Ваша співбесіда дозволить вам зустрітися з членом приймальної комісії та студентським деканом, щоб ми могли дізнатися більше про ваші інтереси, мотивацію та позааудиторні навички. Наша мета під час співбесід – провести рефлексивне оцінювання, яке б виявляло повагу до кожного студента.

  Вступні випробування до університету СНД складаються з двох частин:

  Частина 1: Екзамен з англійської мови. Іспит з англійської мови складається з усного тесту з викладачем з університету та письмового тесту (граматика, словниковий запас та розвиток). Це відбірковий тест.

  Частина 2: Контрольна робота з математики. Ви складається з 21 вправи тестового типу. Тест з математики не є відбірковим. Це допомагає нам оцінити ваш рівень і включити вас до відповідного предмету, якщо ви починаєте навчання в CIS University.

  Студентам, які не проживають у Мадриді та не можуть скласти тести особисто, буде дозволено складати їх дистанційно.

  Прийом та розклад курсів

  Після того, як приймальна комісія оцінить вашу заявку, якщо ви успішно пройдете, ви отримаєте лист про прийняття.

  Після реєстрації ви можете зустрітися зі студентським деканом, щоб вибрати курси та спланувати свій перший навчальний рік.

  Стипендії та фінансування

  В Університеті СНД ми робимо велику ставку на майбутнє. Ми знаємо, що історія кожного учня особлива, тому саме тому ми завжди прагнули зробити нашу школу максимально доступною за допомогою стипендій, призначених для допомоги сім’ям і надання можливостей більшій кількості учнів.

  Цей процес подання дуже конкурентний, оскільки ми отримуємо багато запитів від висококваліфікованих студентів. Тому вкрай важливо, щоб заявки були подані якомога раніше.

  Студенти, які починають здобуття вищої освіти в Університеті СНД (нові студенти), можуть подати заявку на отримання стипендії після отримання листа від відділу прийому. Якщо заявку на стипендію буде прийнято, потенційні студенти матимуть максимум 10 днів для завершення офіційної реєстрації в Університеті СНД.

  Лише повністю заповнені заявки будуть розглянуті та переглянуті Стипендіальним комітетом. Заявки розглядаються протягом року на постійній основі та розглядаються в порядку надходження.

  Загальні вимоги

  • Кандидати повинні бути прийняті як студенти.
  • Надішліть необхідну документацію:
   • Повністю заповнена форма заявки на стипендію.
   • Есе, що пояснює причини подачі заявки на стипендію.
   • Бути студентом денної форми навчання (осінь і весна).
   • Відповідайте вимогам запитуваної стипендії.
   • Не бути бенефіціаром будь-якого іншого виду допомоги, призначеної для тієї самої мети.

  Види стипендій

  Робоча стипендія

  Ця стипендія призначена для студентів бакалаврату, які хочуть співпрацювати з різними кафедрами університету. Це чудова можливість поєднати навчання в університеті з першими кроками у світі роботи.

  Щоб мати право на отримання цієї стипендії, ви повинні бути студентом Університету СНД або пройти процес вступу та бути прийнятим.

  Кількість робочих стипендій обмежена кількістю посад, які необхідно зайняти в університеті.

  Після надання стипендії студенту буде повідомлено про роботу, яку необхідно виконати, а також кількість необхідних робочих годин.

  • Максимальна стипендія: 2400 євро на навчальний рік
   • Загальна сума стипендії знижуватиметься пропорційно від кожного навчального семестру.
   • Мінімальний середній бал (GPA) 2,4 (або еквівалент).

  Академічна стипендія

  В Університеті СНД ми винагороджуємо зусилля та відданість наших студентів. Академічна стипендія призначена для студентів бакалаврату з хорошою успішністю. Крім того, студенти, які отримують цю стипендію, матимуть можливість стати частиною наших соціальних проектів. Ми будемо просити вас виконувати волонтерську роботу та співпрацювати, якщо це буде потрібно, у діях і заходах, організованих Фондом міжнародних досліджень, НУО Cruzada por los Niños і Фондом Роберта Ф. Кеннеді (Корпоративна соціальна відповідальність Університету СНД).

  Щоб мати право на отримання цієї стипендії, ви повинні бути студентом Університету СНД або пройти процес вступу та бути прийнятим.

  • Максимальна стипендія: 6000 євро на навчальний рік
   • Загальна сума стипендії знижуватиметься пропорційно від кожного навчального семестру.
   • Мінімальний середній бал (GPA) 2,8 (або еквівалент).

  Президентська стипендія

  В Університеті СНД ми винагороджуємо досконалість і відданість. Президентська стипендія призначена для студентів бакалаврату, які мають надзвичайну академічну успішність і зацікавлені не тільки науковцями в соціальних сферах, підприємництві та інноваціях. Крім того, студенти, які отримують цю стипендію, матимуть можливість стати частиною наших соціальних проектів. Ми будемо просити вас виконувати волонтерську роботу та співпрацювати, якщо це буде потрібно, у діях і заходах, організованих Фондом міжнародних досліджень, НУО Cruzada por los Niños і Фондом Роберта Ф. Кеннеді (Корпоративна соціальна відповідальність Університету СНД).

  Щоб мати право на отримання цієї стипендії, ви повинні бути студентом Університету СНД або пройти процес вступу та бути прийнятим.

  • Максимальна стипендія: 9100 євро на навчальний рік
   • Загальна сума стипендії знижуватиметься пропорційно від кожного навчального семестру.
   • Мінімальний середній бал (GPA) 3,8 (або еквівалент).

  Стипендія Elite Talent Scholarship

  В Університеті СНД ми підтримуємо талант і відданість молодих людей, які займаються спортом на високому конкурентному рівні. Стипендія Elite Talent Scholarship призначена для високопродуктивних, акредитованих спортсменів із хорошими академічними даними.

  Щоб мати право на отримання цієї стипендії, ви повинні бути студентом Університету СНД або пройти процес вступу та бути прийнятим.

  • Максимальна стипендія: 9100 євро на навчальний рік
   • Загальна сума стипендії знижуватиметься пропорційно від кожного навчального семестру.
   • Мінімальний середній бал (GPA) 3,5 (або еквівалент).
   • Подати сертифікат програми High-Performance Sports Program (окрім студентів програми Elite Soccer University).

  Розташування

  • Community of Madrid

   Calle de Velázquez,140, 28006, Community of Madrid

  • Beverly

   Hale Street 376, 01915, Beverly

  Запитання