Claflin University

Claflin University

Claflin University

Введення

Світ потребує провидців. Ті, хто в змозі уявити собі, що можливо і намітити курс, щоб отримати там.

Майже 150 років тому, Claflin зламалася бар'єри в сфері вищої освіти, що робить його першим університетом Південної Кароліни відкритий для всіх, незалежно від раси. Сьогодні Claflin продовжує вітати зразкових студентів всіх рас і статей, які демонструють пристрасть, щоб змінити не тільки свої власні обставини, але, щоб змінити світ, а також.

Ми вважаємо, що більшість лідерів, а не народжуються. Крім того, ми вважаємо, що студенти з пристрастю, цілісності і готовності до важкої праці мають вроджену здатність стати провидцям лідерів. Будучи студентом Claflin, ви оскаржені повністю реалізувати свій потенціал, в результаті чого тут з безпрецедентним освіти, яка буде служити вам добре в аспірантурі, в кар'єрі - і в житті.

далекоглядне керівництво

Лідери завтрашнього дня мають бачення. Вони бачать далі. Вони діють з точки зору глобальної перспективи. Далекоглядні лідери впевнені, щоб бути інноваційним, щоб створити свій власний шлях, щоб керувати іншими. Вони вірять в себе, тому що вони розуміють їх світ і мотивовані, щоб зробити його краще. Ми бачимо далекоглядного лідера в вас і допоможе вам реалізувати свій власний далекоглядне керівництво.

досконалість Академічна

Досконалість тут всюди. Це можна побачити в красі нашого університетського містечка, якість нашого факультету, і рівень установ, до яких наші випускники допускаються. Ми сповнені рішучості зробити, що ви отримаєте все, що потрібно для досягнення високого рівня майстерності, що студенти тут в Клафлін звикли очікувати від себе.

Життя У Клафлін

Наша громада згуртована, тому можливості для участі в достатку. Ви знайдете повний календар кампусу заходів і подій, більше 66 студентських організацій, вісім братств і жіночих клубів, динамічний студентського самоврядування, нагородження релігійного життя, і багато іншого. Це активний, займається кампус, де ви будете залучені-на ранній стадії, і часто.

Досвід реального світу

Наші студенти беруть активну участь у професійних освітніх можливостей і отримати цінний досвід роботи за межами класної кімнати, і в цьому процесі, вони будують досить вражаючі резюме. З досліджень високого рівня, до стажування і кооперативах, студентських обмінів і навчання за кордоном, ці практичний досвід доступні у всіх чотирьох років з освітою Claflin.

Життя після Клафлін

Наші випускники виходять далеко. Вони залишають вчитися в провідних національних студентів і професійних шкіл. Вони йдуть до великого успіху, як далекоглядний лідерів провідних компаній і організацій по всій країні і по всьому світу. Вони йдуть з утворенням другої немає, той, який веде до успішної кар'єри-і повноцінного життя.

Наступні кроки

Ми розробляємо далекоглядні лідери, кидаючи виклик нашим студентам уявити собі можливості для їх життя. Це не тільки про підготовку вас до кар'єри. Йдеться про підготовку вас, щоб стати кращим "ви" можливо. Ви готові виконати свій потенціал як далекоглядний лідер? Дізнайтеся більше про життя змінюється, змінити світ освіти тут в Claflin університеті.

Розташування

  • Orangeburg

    400 Magnolia Street

Запитання