Claflin University Бакалавр мистецтв в області цифрового дизайну
Claflin University

Бакалавр мистецтв в області цифрового дизайну

South Carolina, США

0 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Claflin201

Digital Design є одним з найновіших спеціальностей в університеті Claflin. В університеті є місія, щоб охопити технологію у всіх навчальних дисциплін, а також забезпечити технічно підкованих оголошень для побудови цифрової економіки і забезпечити лідерство в 21-м столітті. Випускник Digital Design має цінні можливості для працевлаштування в якості художника або дизайнера.

Навчальний план

Студенти беруть участь в реальних проектах, щоб зрозуміти проблеми і тимчасові рамки професії. великі компанії Digital Design утворені і навчені, щоб конкурувати в швидко розвиваються мистецтва і творчого дизайну полів. Цей великий був розроблений навколо мистецтва, дизайну та технології, щоб висловити творчі здібності, форми і функції зі станом цифрового медіа-мистецтва.

великі компанії Digital Design проходять навчання від талановитих художників і дизайнерів в різних областях, в тому числі малюнок, дизайн, цифровий живопису, історії мистецтва, сучасні технології, 3-D моделювання, фотографії та методів презентації і т.д.

Студентські Можливості та досвід

Відділ мистецтв встановив передній край комп'ютерних лабораторій з відповідними периферійними пристроями та програмним забезпеченням для 2-D, 3-D, інтерактивні і анімаційні роботи. Студенти розвивають свою роботу від начерків до віртуального дизайну в різних графічних програмах комп'ютерів. Промислові стандартні комп'ютерні програми, такі як Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator, Fireworks, Dreamweaver, After Effects, Premiere, Audition; і AutoDesk AutoCAD, Revit, Inventor і т.д. Студенти виводяться на широкоформатних плотерів, 3-D принтери і т.д.

У Клафлін, студентам рекомендується, щоб показати свою роботу на щорічних мистецьких виставках, як на території кампуса і геть, і брати участь в конференціях. Є можливості для студентів дослідження, до отримання Ментор-корабель і стати наставником, брати участь в місцевих та регіональних поїздок в музеї і т.д., а також міжнародного навчання за кордоном можливостей. Студенти мистецтва можуть також вибрати з безлічі студентських клубів і організацій на території кампуса, а також приєднатися до факультеті мистецтва власного мистецького клубу. Студенти можуть навіть почати свій власний клуб кампусу в Клафлін.

Кар'єра і результати

Студенти, які отримують ступінь бакалавра мистецтв (BA) ступеня в Digital Design можна використовувати свою освіту, щоб продовжити аспірантуру в різних творчих художніх і дизайнерських дисциплін. Вони можуть також отримати цінні можливості для роботи в цифровий області на корпорації, державних і федеральних відомств, рекламних і дизайнерських агентств, спортивних і розважальних полів і т.д. Їх робота в рамках цих організацій включають в себе: графічний дизайн, веб-дизайн, архітектурний дизайн, графіка руху, рекламний дизайн, цифрові ілюстрації і т.д.Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Бакалавр образотворчих мистецтв/бакалавр дизайну в галузі цифрового майбутнього
    • Toronto, Канада
  • Бакалавр у галузі цифрового бізнесу, дизайну та інновацій
    • Barcelona, Іспанія
  • BA (Hons) Графічний дизайн
    • Hamburg, Німеччина