Clarkson University Graduate School

Clarkson University Graduate School

Clarkson University Graduate School

Введення

Випускницькі програми Кларксона увійшли у ваше вже зайняте життя.

Ми розуміємо, що наші студенти ведуть дуже захоплююче життя. Вони нещодавно отримують переваги в коледжах. Вони батьки. Вони майбутні лікарі та вчителі. Вони є підприємцями, новаторами та винахідниками. Вони штатні працівники 500 компаній Fortune. Вони є добровольцями у своїх громадах.

Ось чому ми створили гнучкі варіанти, які вписуються у ваш спосіб життя. В Інтернеті, на місці в одному з чотирьох наших місць у штаті Нью-Йорк, або гібридні (поєднання он-лайн та на місці) варіантів дозволяють вам проходити курси в просторі, який працює для вас. Можливості на неповний робочий день та на повний робочий день дозволяють завершити програму на свій час.

І найкраща частина? Ви отримуєте якісну, акредитовану освіту, яка призведе до майбутніх успіхів у вашій галузі, про що навчають фахівці викладачів у невеликих класових умовах.

Про аспірантуру

У Clarkson інновації - це вплив. Студенти, які обирають Кларксона для випускних та професійних програм, приїжджають сюди з метою: просунути знання, дослідити ідеї, що сприяють суспільству, та побудувати важливу кар'єру. Завдяки відповідній світовій навчальній програмі та взаємодії з лідерами в галузі, бізнесі та освіті, ви будете готові осмислити складні системи, налагодити зв’язки між людьми та сферами, і знайти творчі рішення для деяких найбільш важких сьогоднішніх проблем. Ви поглибите свою базу знань, щоб прискорити свої ідеї у чудові продукти та очолити організації, які мають вплив.

З'єднання мають значення. Мережа випускників Кларксона налічує понад 40 000 людей, сильних і повних лідерів, які надихають вражаючих організацій, виробляють ідеї, які змістовно змінюють спосіб життя людей та взаємодіють із поточним студентським складом. Наші декани та викладачі регулярно консультуються з власними консультативними радами, що складаються з лідерів галузі, роботодавців випускників, науково-дослідницьких партнерів, членів консорціуму аналітичного центру та колег з наукових співробітників. Будучи аспірантом, ви можете скористатися програмами Асоціації випускників Кларксона та отримати доступ до наших послуг Центру кар’єри для просування вашого професійного розвитку.

Суворий та особистий. Від стипендіатів Фулбрайта та Національного наукового фонду до висококваліфікованих працюючих професіоналів та дослідників, що співпрацюють з лідерами думки в галузі, професорсько-викладацький склад у Кларксоні вкладає власний досвід та мережі у своє викладання та консультування. Вони можуть стосуватися потреб життя поза класом, будь то працездатний батько, працівник кар’єри чи волонтер громадських служб. Ви познайомитесь з викладачем особисто, оскільки розміри класів навмисно невеликі в усіх режимах навчання: на місці, в Інтернеті, на повну та заочну форму.

Варто того. Навчальний підхід Кларксона дає результати. За даними інституту Брукінгса, ступінь Кларксона збільшує середній заробіток випускників більш ніж на 40%. Компанія PayScale Inc. посідає Кларксона у топ-12 найкращих програм отримання магістра за ступенем зарплати. І кожен п'ятий випускник Кларксона вже є генеральним директором, власником компанії або на керівній посаді.

133608_54e5d044495baa14f6da8c7dda2f30771139d9e34e507441702c7ad69744c7_1280.jpg

Нагороди

 • 95% випускників навчальної програми розміщуються через 3 місяці після закінчення навчання
 • Понад 90% випускників програми MBA проходять через 3 місяці після закінчення навчання
 • Програма топ-20 управління ланцюгами поставок, Новини та звіт США, Кращі коледжі Америки 2016 року
 • Найкращі коледжі для ветеранів, Новини та звіт США, Кращі коледжі Америки 2016 року .
 • Програма Інтернет MBA займає одну з найкращих 40 позицій у країні, News News & World Report 2015 .
 • Топ-50 найбільш підприємницьких університетів Америки, Forbes
 • Найкращі Інтернет-програми для випускників в Інтернеті, Новини та світовий звіт США, Найкращі онлайн-програми

Місія випускників школи

Відповідно до місії університету Кларксона, аспірантура повністю віддана успіхам нашої спільноти аспірантів науковців та дослідників. Ми прагнемо досконалості у ключових аспектах досвіду випускників:

 • Залучення, набір та утримання талановитих, різноманітних та мотивованих студентів
 • Надання студентам та викладачам скоординованого, якісного обслуговування
 • Сприяння галузевим академічним партнерствам для підтримки зростання дослідницьких ініціатив та кар’єрних можливостей
 • Будучи центральним ресурсом для всіх речей, що закінчуються

Бачення аспірантури

Бути центром найму випускників, освіти, досліджень та обслуговування світового класу.

Місія, бачення та цінності Кларксона

Академічні програми університету Кларксона та освітній досвід охоплюють межі та сильно відрізняються за змістом. В основі навчальних та оперативних процесів закладу лежать основні цілі та цінності, що визначають загальний досвід, який формує ріст кожного студента Кларксона. Університет сформулював свою місію, бачення та цінності і, використовуючи процес стратегічного планування, використовує ці твердження про призначення та ідентичність для оцінки та підтвердження постійного напрямку та еволюції Кларксона до досконалості.

Наші кампуси

Кларксон складається з трьох місць для фізичних містечок у штаті Нью-Йорк.

Потсдам - Наш головний кампус з 640 лісових і набережних гектарів є домом для всіх програм бакалаврату, багатьох магістрів та кандидатів наук. програми, а також дослідницькі центри, спортивні споруди та резиденції для майже 4000 студентів.

Schenectady - В самому центрі міста Schenectady, в нашому кампусі столичного регіону (CRC) є декілька випускників та професійних програм навчання, виїзна програма K-12 та багатофункціональний заклад.

Маяк - На березі річки Гудзон знаходиться Інститут маяків Кларкунса для річок і лиманів, який слугує домом для випускних програм, новаторських досліджень води та просвітницьких програм К-12.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Potsdam

  8 Clarkson Ave., 13699, Potsdam

 • Schenectady

  80 Nott Terrace, 12308, Schenectady

  • Beacon

   199 Main St., 12508, Beacon

   Запитання