Code University of Applied Sciences Berlin

Code University of Applied Sciences Berlin

Code University of Applied Sciences Berlin

Введення

Історія CODE

Коли наш канцлер Томас Бахем – інженер-програміст і дизайнер-самоучка – шукав навчальні програми для просування своїх зусиль як інтернет-підприємця, він був розчарований, побачивши, що академічне середовище здебільшого зосереджено на незмінних базових принципах інформатики. , замість захоплюючих нових можливостей Інтернету та його можливостей.

Він вирішив вивчати економіку в приватній бізнес-школі в Кельні, де він на власному досвіді відчув радикальне прагнення застосувати академічні теорії до реального світу та особистого сприятливого навчального середовища. У результаті його марних пошуків справді прикладної програми розробки програмного забезпечення та його революційного досвіду в приватному університеті народилася ідея CODE: CODE буде для інформатики тим же, чим бізнес-школи для класичних економічних програм.

Через десять років Томас уже заснував кілька успішних інтернет-стартапів. Як підприємець і роботодавець, він знову і знову виявляв, що хороші інженери-програмісти, дизайнери та менеджери з продукції – ключові рушійні сили для амбітних цифрових компаній – є рідкісним ресурсом у Європі та Німеччині зокрема, оскільки класичні університетські програми рідко дають кваліфікацію молодим людям і жінок для викликів нової економіки.

Наше завдання

CODE — це міжнародне та інклюзивне навчальне середовище, яке приваблює піонерів цифрових технологій з усього світу та дає їм змогу повністю реалізувати свій потенціал. Як спільнота, ми стимулюємо трансформаційні інновації, розвиваючи креативність, критичне мислення, співпрацю та навчання, кероване цікавістю.

CODE — це ваша база для створення нового майбутнього за допомогою технологій.

Інноваційні навчальні програми

CODE пропонує три програми бакалавра для молодих талантів, які прагнуть стати розробниками, дизайнерами та цифровими підприємцями.

Створення чогось значущого

Основою наших навчальних програм є проекти реального світу, які супроводжуються семінарами та майстер-класами з передовою концепцією перевернутого класу.

Навчання на основі викликів

За допомогою наставника студенти розвивають компетенції, вчаться співпрацювати та повністю розкривають свій потенціал.

Позитивний вплив на суспільство

Програма «Наука, технології та суспільство», яка підтримує широкий кругозір і мультидисциплінарний підхід до вирішення проблем.

Навчайтеся, створюючи щось значуще

Наша методологія базується на обширних дослідженнях того, як люди навчаються найкраще. Він стимулює глибше пізнання та краще концептуальне розуміння, розвиває критичні навички, які дозволяють вам адаптуватися до змін у світі, і служитиме вам усе життя.

Теорія потребує практики

Складні проекти та міждисциплінарні команди з рівноправним співробітництвом є основою нашого підходу до навчання.

Рефлексія та підтримка

Невеликі семінари та ваш академічний наставник перевірять ваші навички, спонукатимуть до роздумів і допоможуть вам розвиватися.

Станьте цифровим піонером

Отримавши необхідні знання та навички «вчасно», ви зміцните особистісні компетенції та розвинете першопрохідницький склад мислення.

Протягом всього життя

Гнучкий у всіх відношеннях CODE заохочує вас ніколи не припиняти навчання, слідувати власним ідеям і повністю розкривати свій потенціал.

STS – наша програма «Наука, технології та суспільство».

CODE — це місце, де ми розмірковуємо про технології та дизайн.

CODE поєднує технологічне навчання з гуманітарною освітою. ДПС намагається зробити вас більш креативними та підготувати вас до відповідальності, яка пов’язана з роботою в центрі багатьох поточних соціальних змін.

Немає обмежень: зустрічайте великі уми. Читайте чудові книги. Виражайте себе так, як ви раніше не робили.

Спільнота для економіки цифрових технологій

CODE хоче бути місцем, де збираються талановиті й амбітні студенти з різних професій, утворюючи спільноту цифрових піонерів майбутнього. Де ви реалізуєте свій потенціал, створюєте значущі проекти та позитивно впливаєте на суспільство.

Наша партнерська мережа

181992_c9652f5d-300x121.png
181993_758972fa-300x169.png

181994_2d4af5a9-300x169.png
181995_2bdd4262-300x155.png

181996_cbb8a365-300x121.png
181997_c9652f5d-300x121.png

Хто стоїть за CODE?

CODE надихають і підтримують найуспішніші та далекоглядні інтернет-підприємці Німеччини, а також сміливі педагоги, які вважають, що вища освіта потребує оновлення.

Заснований підприємцями

За підтримки понад двох десятків німецьких піонерів Інтернету, CODE пропонує унікальні можливості в спільноті стартапів.

За підтримки відомих наукових експертів

Вчена рада CODE складається з академічних лідерів, захоплених технікою, з видатною репутацією.

Створено з практичним підходом

Експерти з цифрових технологій та самі ентузіасти, керівна команда CODE культивує сильний практичний менталітет.

Частина всесвітнього руху

CODE пов’язаний із провідними технологічними та підприємницькими ініціативами по всьому світу.

Розташування

  • Berlin

    Lohmühlenstraße,65, 12435, Berlin

    Запитання