
Бакалавр мистецтв (BA) in
Ступінь бакалавра з дизайну взаємодії Code University of Applied Sciences Berlin

Введення
Ця програма в рамках дисципліни, що швидко змінюється, бере майбутніх дизайнерів у подорож, яка досліджує вигляд, відчуття та поведінку, щоб створити позитивний досвід за допомогою технологій.Програма бакалавра Interaction Design повністю викладається англійською мовою.
Однак дизайн взаємодії стосується не лише естетичного вибору.Натомість він базується на розумінні бажань, потреб, мотивації користувачів, контексту, обмежень, соціальних і психологічних факторів, щоб розробити досвід користувача, у якому технологія відіграє певну роль.Розробляючи поведінку системи, дизайнер взаємодії несе відповідальність за задоволення користувача продуктом або послугою.
Відповідно до нових ідей у цій дисципліні, увага більше не зосереджена на цифровому продукті чи послузі, а натомість на досвіді, отриманому через технологію.Аспекти естетики та форми є вирішальними для будь-якого цифрового продукту незалежно від того, цифровий чи фізичний інтерфейс.
У CODE ви відчуєте новий спосіб навчання
Найефективніший спосіб навчання — це не пасивне засвоєння вибраних фактів і готового вмісту для відтворення для наступного іспиту.
Замість традиційної навчальної програми тут, у CODE, ми змінили речі, щоб ви завжди могли навчатися на основі цікавих практичних завдань.Інформація запам'ятовується найкраще, коли вона вкладена в контекст практичного значення.Саме тут вступає в гру освіта, керована цікавістю, навчання на основі проектів і викликів, які мають найкращий відгук.
У CODE роль професорів інша.Професори тут, щоб поділитися своїми знаннями, провести вашу команду через цікаві виклики, забезпечити наставництво та заохотити вас прагнути та формувати свій профіль.Вони супроводжують вашу подорож до навчання в CODE, поки ви визначаєте, яким інженером-програмістом ви хочете стати у своєму професійному житті.На відміну від інших традиційних університетів, ми цінуємо міждисциплінарне розуміння.Усі три частини розробки цифрових продуктів (а саме дизайнери взаємодії, менеджери продуктів і ви, інженери програмного забезпечення) перетинаються під час навчання, а не лише після вашого професійного життя.
Перетин з іншими навчальними програмами
У рамках міждисциплінарного навчання багато модулів, які пропонують відділи дизайну взаємодії та управління продуктами, також зараховуються до ступеня бакалавра програмної інженерії.
Наші принципи навчання
Навчання в CODE починається з орієнтаційного семестру, під час якого всі студенти першого семестру знайомляться з концепцією навчання CODE, трьома навчальними програмами та нашою програмою «Наука, технології та суспільство».Нижче ви знайдете огляд основних принципів навчання в CODE.
Навчання в CODE керується цікавістю
CODE хоче, щоб студенти керувалися своїми інтересами та рухалися.Підтримуйте CODE та направляйте їх у цьому.Це робить роль вчителя більш реактивною та зосередженою навколо питання про те, як найкраще підтримати та покращити досвід навчання учня.
Навчання в CODE базується на практиці
CODE не починає з теорії, а застосовує її пізніше.З першого дня студенти стикаються з практичними проблемами, які викликають цікавість і амбіції, а потім шукають теорію, яку їм потрібно вирішити.
CODE організовує навчання навколо проектів
Саме це робить навчання одночасно орієнтованим на практику та керованим допитливістю.Проекти підкреслюють самовизначення та самоорганізацію не лише індивідуально, а й на рівні групи.Проекти також дозволяють студентам контактувати з реальністю з першого дня.
Навчання вимірюється рівнями компетентності
Навчання вимірюється не оцінками чи відвідуваністю, а рівнями компетентності.CODE відстежує та оцінює, на що студенти насправді здатні з точки зору набутих навичок і компетенцій, а не те, де вони навчаються чи скільки часу вони витратили на навчання.
CODE не винаходить колесо
CODE використовує існуючі першокласні (онлайн) навчальні ресурси для стандартного навчального контенту.Це звільняє навчальний час і ресурси для інтерактивного навчання, інтенсивного наставництва на індивідуальному та груповому рівнях, а також семінарів і лекцій, зосереджених на реальних потребах і запитах студентів.
Програми є міждисциплінарними
CODE вважає, що між трьома навчальними програмами існує значне збігання, і тому заохочує студентів навчатися таким чином, щоб охоплювати більше, ніж невелике ядро їхніх галузей, і пізнати перспективи інших дисциплін.
Особистий розвиток є важливим
Особистісний розвиток є важливою частиною освітнього підходу CODE.Обов’язкова програма «Наука, технології та суспільство» дає можливість студентам розвивати наукове мислення та навички критичного судження, тоді як серія семінарів з навичок міжособистісного спілкування підтримує командну роботу наших студентів, лідерські та комунікативні навички.
Новий тип університету – Теоретичні основи
Концепція навчання CODE унікальна, і багато її деталей було вдосконалено з моменту початку роботи в 2017 році, особливо завдяки нашим студентам, які надзвичайно допомогли зрозуміти, що працює, а що ні, і зрозуміти, як покращити.
Проблемне навчання
Проблемне навчання було спочатку розроблено та впроваджено в 1960-х роках.Винахідники вважали, що знання інформації є лише першим кроком у навчанні – справжня компетентність виходить із здатності застосовувати знання та продовжувати навчання.
Проблемне навчання має багато підтверджених переваг, таких як отримання довготривалих знань, набуття впевненості у своїх силах, а також краще розуміння навчальних матеріалів, оскільки від учнів вимагається як здобувати знання, так і застосовувати їх.
Проектне навчання
Проектне навчання дуже схоже на проблемне.Однак це дає більше свободи та гнучкості.У той час як проблемне навчання має більш контрольовані умови, оскільки студенти стикаються з відкритими проблемами, які базуються на заздалегідь визначених сценаріях, проектне навчання є ширшим і може включати кілька, не дуже чітко визначених проблем.Це вимагає командної роботи, спілкування та саморефлексії.
Навчання для майстерності
Ця концепція передбачає, що більшість студентів можуть навчитися будь-чому, маючи достатньо часу та ресурсів.Ця філософія навчання критикує поточну освітню систему, де вчителі нехтують потенціалом тих учнів, які потребують додаткової підтримки.Замість того, щоб звинувачувати учня, майстерне навчання розглядає неадекватні навчальні ресурси та недостатньо часу, присвяченого засвоєнню теми.
У CODE кожен студент може знайти свій індивідуальний підхід до успішного навчання.Підтримуючи їхні різноманітні потреби, CODE сподівається мотивувати їх навчатися протягом усього життя, які не бояться невідомого та відкриті до постійного вдосконалення.
Самостійне навчання
Самостійне навчання — це концепція, за якої учні несуть відповідальність за отримання своїх знань і виконання своїх досліджень.Хоча є керівництво наставників і підтримка однолітків і викладачів, студенти самі вирішують, на чому вони хочуть зосередитися, виходячи зі своїх інтересів і досвіду.Це має багато спільного з тим, що відомо як теорія навчання дорослих.Ця теорія припускає, що дорослі учні вчаться більше й краще, коли вони є ініціаторами навчання та коли вони вивчають те, що їм подобається.
Крім того, це підкреслює важливість вивчення речей, які можна застосувати до проблем реального життя, що, знову ж таки, має тісний зв’язок із проблемним навчанням.Але самостійне навчання — це набагато більше, ніж просто незалежне навчання.Це спосіб відпрацювати свою дисципліну та рішучість для досягнення своїх цілей.
У CODE ми хочемо, щоб студенти максимально користувалися своєю освітою та навчалися все життя.Ось чому ми дозволяємо кожному студенту бути дизайнером своєї індивідуальної подорожі до навчання.Це аж ніяк не легке завдання.Насправді це ускладнює створення розкладів, але якщо взяти до уваги всі переваги, які студенти отримують від такого підходу, все це того варте.
Перевернутий клас
Перевернута класна кімната – це концепція, яку ми дуже любимо в CODE.Студенти навчаються самостійно, використовуючи підібрані навчальні ресурси, і готують запитання, на які вони звертаються за допомогою викладачів та своїх однокласників.Ідея полягає в тому, що замість пасивного навчання на лекціях студенти ефективно витрачають свій дорогоцінний час на викладачів, вирішуючи питання, в яких вони насправді потребують допомоги.
Рівний-рівному навчання
Навчання «рівний-рівному» — ще один підхід, який заохочується в CODE.Більш просунуті учні допомагають новачкам.Цей підхід корисний не лише для студента-репетитора та студента, який потребує допомоги, але також для створення сприятливої спільноти, де кожен відчуває себе комфортно навчатися та рости.