Ontario International College

Ontario International College

Ontario International College

Введення

Ontario International College (OIC) - це перевірена приватна школа, належним чином зареєстрована в Міністерстві освіти Онтаріо під номером BSID: 666777. Розташована в Торонто, найбільшому місті Канади та столиці провінції Онтаріо, OIC прагне пропонувати якісні ESL (англійською мовою другою мовою), UP (підготовка до університетів) та GP (підготовка до аспірантури) для студентів з усього світу.

Навчання в OIC забезпечує вам Pathway до університетського ступеня в Канаді, який відкриє двері для багатьох нових можливостей та підготує вас до майбутніх викликів. OIC забезпечує надійну основу для ваших поглиблених досліджень, пропонуючи акредитовані урядом курси UP та суворе навчання ESL, зберігаючи високі академічні стандарти та приділяючи пильну увагу індивідуальним потребам кожного студента.

Гнучкий підхід OIC до вимог до вступу робить його відкритим та доступним закладом, який задовольняє освітні потреби різноманітного кола місцевих та іноземних студентів. OIC пропонує вам чудові послуги. Доброзичливі, досвідчені, віддані своїй роботі інструктори та співробітники OIC прагнуть задовольнити ваші потреби та допомогти вам досягти ваших освітніх цілей. Вони пропонують усім нашим студентам високий рівень особистої та академічної підтримки, щоб забезпечити не лише успіхи в навчанні, але й незабутній та приємний досвід у Торонто.

Розташування

 • Toronto

  501 Consumers Road, North York, , Toronto

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання